Nicholas Gebhardt

1. října 2016 v 19:06 | Tassia Boyle
JMÉNO: Nicholas Gebhardt
PŮVOD: Švýcarsko
DATUM NAROZENÍ: 1. 6. 2016

Nik je zhruba 180 cm vysoký mladík, na první pohled dobře zapamatovatelný hlavně díky svým vlasům obarveným na nepřirozenou platinovou a nebesky modrým očím. Jakožto člen královské rodiny musí být vždy řádně upravený, což rozhodně splňuje. Zatímco ve volné čase se obléká především do černé, v níž se cítí dobře, pro oficiální příležitosti se jí snaží vyvarovat a volí spíše světlé barvy. Ví přesně, co mu sluší, a na svém vzhledu si dává záležet někdy až moc, což nemusí být vnímáno jen pozitivně. Ačkoli se snaží své tělo dovést k dokonalosti i posilováním, jeho somatotyp mu to nedovoluje a stále kvůli němu působí jako vyžle. Náznak svalů na něm sice spatřit lze, ale silný vítr by ho s největší pravděpodobností stejně odfoukl.
Věčně kamenný výraz na veřejnosti se v soukromí proměňuje nejčastěji v ironický úšklebek. Je pro něj velice těžké vycházet s lidmi s výjimkou své sestry, kterou má naopak nade vše rád. Snaží se být úspěšný ve všem, co dělá, bohužel se mu to ne vždy daří, a tak často propadá úzkostem, což si jízlivostí vylévá na ostatních. Uvnitř je ještě malým chlapcem, co nechce a nedokáže přijmout zodpovědnost za různé důležité věci související s bytím princem, natož králem. Potřebuje od svého okolí pomoci, zároveň však od sebe ostatní odhání uštěpačnými poznámkami. S dívkami to vůbec neumí, a i když je jim v mnohém podobný, jsou pro něj španělskou vesnicí. Není hloupý, jen se nedokáže chopit svého potenciálu a naplno ho využít. Často s něčím začne, a když se po krátké chvíli nedostavují výsledky, praští s tím. Snad jediné, co kdy dokázal dotáhnout do zdárného konce, je studium jazyků, protože to vzhledem k jeho zemi bylo nevyhnutelnou nutností. Plynně ovládá všechny čtyři jazyky používané ve Švýcarsku. Se společným mezinárodním jazykem začal až v pozdějším věku, proto si není příliš jistý v mluveném projevu, ale dokáže se bez problémů domluvit. Ze všeho nejvíc by chtěl poznat sám sebe, pochopit všechny svoje pohnutky a nálady, které se neustále střídají. Na základě toho pak hodlá strávit zbytek svého života.

Co se jeho rodiny týče, jejím nejvýznamnějším článkem je pro něj nepochybně jeho o několik minut starší dvojče jménem Nea (ve skutečnosti je opravdu starší ona, ale jelikož král s královnou chtěli dosadit na trůn prvorozeného syna, zfalšovali jejich rodné listy a za staršího je uváděn Nik). Dvojčata společně odmalička trávila spoustu času, což jim napomohlo k utvoření velmi silného citového pouta. Jeden bez druhého jen stěží učiní rozhodnutí jakékoli důležitosti. Ačkoli jejich vztah navenek působí jako rovnocenný, ve skutečnosti tomu tak není. Dominující osobou je nesporně Nea, jež díky své citové stabilitě (přesný opak Nika) bratrovi pomáhá dosáhnout v životě lepších výsledků. Dokáže ho správně nasměrovat, s čímž by si on sám nikdy neporadil. Tomu ale jejich rodiče, Georg a Alexandra, vůbec nerozumějí. Jsou přesvědčeni o tom, že jsou na sobě sourozenci závislí, a podle nich se každá závislost musí léčit. Po osmnáctých narozeninách svých jediných dětí tedy začali usilovat o jejich rozdělení. Pro Neu se jim podařilo najít snoubence a během námluv se tak musela často účastnit různých akcí mimo domov. Logicky se to na dvojčatech nepodepsalo dobře. Zatímco Nea byla věčně pryč, rodiče Nika přemluvili, aby zkusil najít svou životní partnerku v Royal Academy. Nakonec ho v tom podpořila i jeho sestra, a tak se rozhodl jim vyhovět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jarda Novosad Jarda Novosad | E-mail | Web | 3. října 2016 v 11:27 | Reagovat

Ahoj! Přeji hodně štěstí s tvorbou blogu. Spouštíme pro herní fanoušky novou sérii pořadu GameSalvation. Můžeš nás svým zhlédnutím podpořit?https://www.youtube.com/watch?v=s7zaAJ8cSe8

2 brightonrpg brightonrpg | Web | 5. října 2016 v 23:36 | Reagovat

Ahoj hodně štěstí s rpg :) jinak vaši ikonku jsme si přidali do menu :) děkujeme za spolupráci, sami fungujeme teprve necelý měsíc :) takže podpora se hodí :) krásná stránka mimochodem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama