Nathanaël de Courfeyrac - Sayegh

9. října 2016 v 15:14 | Tassia Boyle
JMÉNO: Nathanaël de Courfeyrac - Sayegh
PŮVOD: Belgie
DATUM NAROZENÍ: 24. 12. 2014


Nath by se svým celkovým vzhledem dal přirovnat k štěněti. Co vzhledem, ale i chováním, ale o tom potom. Jeho tělo je hubené ne moc vysoké a zároveň se nemůže chlubit Tyrionovou zakrnělostí a ačkoli se to na první pohled nezdá má v pažích celkem velkou sílu, no ještě vypracovanější má nohy, ono když se vaší denní nebo noční povinností stane opouštění ložnice, pracovny nebo třídy vnadné ženštiny kolikrát jen v trenýrkách a botech, tak jste rádi, že jste rádi. Ačkoli je celkem úspěšný flamendr, má talent na to udržet si v obličeji výraz kajícníka a neviňátka, jež má s vámi jen ty nejlepší úmysli. Jeho oči svou barvou připomínají kávová zrna, co chvíli se v nich objevuje celá jeho osobnost, dost o něm vypovídají, pohled do nich vás zahřeje na srdíčku. Rty jsou neustále roztáhlé do zubatého úsměvu a to i ve chvílích, kdy to není zrovna vhodné. To je mu, ale zcela upřímně u zadní tváře. Vlasy mají v povaze se neposlušně vlnit do všech světových stran a celkově působí dost... neupraveně, však, jaký pán takový krám. Co se stylu oblékání týká, neštítí se ničeho, snad až na ty nudná kvádra konzervativců, které nosí vážná a nudná individua muzi, které jeho maličkost rozhodně nepatří.

Jaký tenhle jedinec z Belgie vlastně je? Nuže... Jedno slovo a to: ší-le-ný. Šílený. Když se s ním poprvé setkáte nevíte, jestli mu místo královské koruny nedat raději svěrací kazajku a to jen z toho důvodu, aby jste měli jistotu, že na něj jakožto druhorozeného potomka belgického královského páru nepadne nějakou nešťastnou náhodou ta krásná povinnost, které si říká: kralování. Dejte mu na výběr ze dvou možných variant a můžete si být jistý, že příjde s nějakou třetí. Je dalo by se říci až přehnaně přátelský, s jeho milým dolejzáním může soupeřit tak maximálně už jen jeho nezdravě vysoké sebevědomí. Na druhou stranu jen málokoho tahle jeho vlastnost neokouzlí a začne se bránit trávení času s jeho maličkostí. Courfeyrac je extrémista, který rád zkouší nové věci a rychle se pro ně nadchne, takže čím je jistá věc nebezpečnější, tím je zpravidla lepší. Nedá se mu upřít i další vlastnost, to jest zvědavost, kdyby byl ženou určitě byste o něm směle tvrdili, že je drbna, ale takhle? Rád zjišťuje informace a ačkoli dovede udržet tajemství určitá potřeba sdílet s ostatními své zážitky z něj dělá mladíka, od kterého se toho spoustu dozvíte. Vyžvání to, co ví a vlastně... i to, co neví. Má tendence tropit si místy až nejapné žerty a to z kohokoli a to i ve chvílích, kdy se to zrovna moc nehodí. A když na něj začnete ječet? Nasadí ksicht nakopnutého štěňátka, kterému se dá tak snadno uvěřit, ale přitom? Jen máloco ho naštve, když nepočítáme znehodnocování jeho sexuálního výkonu, bude se usmívat a žertovat, jakkoli se bude cítit mizerně. Ačkoli se to nemusí na první pohled zdát, je poměrně inteligentní a má přehled, jak v politice, tak v cizích jazycích, má (aspoň podle vlastních slov) tu úžasnou schopnost, spojit příjemné s užitečným. Když dám příklad, rodiče po něm chtěli, aby studoval angličtinu, Fey odjel "za studiem" do Anglie, protáhl to ještě přes pár dalších zemí, takže je nejen velmi učený, ale také o zkušenosti bohatší. Z tohoto způsobu života byste mohli sami pochopit, že je dost do větru, ve všem i v lásce. Chvíli s vámi bude filosofovat o lásce, způsobu života a skončí to tak, že skončíte na nejvhodnějším místě uzpůsobeným k mládeži nepřístupným činnostem. Ano... láska, to je podle něj zbytečnost, ale bez přátel... Bez těch by se asi malinko nudil.

Courfova rodina se dělí na dva podstatné rody, na zbohatlický rod de Courfeyrac a matčin rod egyptských polobohů Sayegh. Jelikož jsou oba ty rody podstatné v jeho rodném listu, je napsané ne jedno, ale hned dvě příjimení, jako kdyby rodiče nevěděli, která šmoulová krev je modřejší a urozenější. Není příliš podstatné, že Nath používá pouze otcovo, konec konců, má k němu blíž než k matce. Co, ale potřebujete vědět o belgické smetánce? Možná to, že Nath není z otcovi strany žádný Belgičan, nýbrž francouzský přistěhovalec, přesněji řečeno méně významná francouzská šlechta, která se před pár lety dostala k moci právě v Belgii. Tolik ke kostlivcům, které mají ve skříni francouzští Belgičané. O egyptské straně tohoto rodu by stačilo říct jen pár slov, totiž - nadutci, pokritci, kteří si pro samé ego nevidí ani na vršek svého jižanského nosánku. Tento rod je starobylý, pochází snad už z éry faraonů, avšak několik státních rozkolů a tragédií přimělo takzvané potomky bohů přiznat, že jsou úplně švorc a co se majetku týče, moc nechybý, aby měli slušně řečeno holou prdel. Takže vás, romantické duše musím zklamat, vztah nynějšího královského páru není žádná chemická reakce, daleko spíš by se to dalo nazvat šikovným politickým tahem.

Ale pryč od těchhle šarád a zaměřme se na nafoukané belgicko - egyptské aristokraty. Jeho rodina je poměrně početná, jak z otcovi, tak z matčiny strany a Fey může úspěšně tvrdit, že zná aspoň od vidění každého člena jejich povedené familie, předněji sestřenky, ke kterým má velmi blízký vztah, řečeno slovy prozaika. Je prvorozeným synem a zároveň druhorozeným potomkem svých rodičů. A důvod, nejstarším přímým potomkem v jejich rodové linii je jeho sestra Aaliyah nebo také Lily. Tahle drobná snědá černovláska zřejmě pochitila víc matčiných genů než se to jemu, kdy podařilo, je pravým opakem svého bratra, má na něj určitý vliv a má k němu hodně blízko. Druhý nejbližší přibuzný je Benjamin, zřejmě poslední legitimní potomek jeho rodičů. Benji je miláček, zlatíčko, které se na první pohled může zdát jako andílek, ale pozor všechno, co umí pochytil od svého staršího bratříčka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TomkoY TomkoY | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 11:29 | Reagovat

Velmi zajímavý blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama