Aurelia Edyta Banevieská

1. října 2016 v 16:43 | Tassia Boyle
JMÉNO: Aurelia Edyta Banevieská
PŮVOD: Venezuela
DATUM NAROZENÍ: 14. 2. 2017

Ona je, je prostě jiná něž ostatní princezny. Nejraději nosí obyčejné volné oblečení, džíny a trička, topy, většinou šedých nebo černých barev do kterých se sem tam přimíchá bílá. Kdysi se naprotest své nevlastní matky dokonce nechala tetovat a tak jí na pravé lopatce zůstala vzpomínka v podobě rozfoukaného ptačího pírka. Tehdy to způsobilo ve společnosti velký poprask. Když už se pak tedy obléká do šatů, jediné s čím je schopna souhlasit jsou modré šaty bez ramínek, i když tak jde vlastně vidět její tetování, které by její rodina a šlechta chtěla nejraději zakrýt. Sama Aurelia je 161 cm vysoká dívka, štíhlé postavy a s váhou pouze 52 kilogramů. Co se Zimy týče, preferuje koženou bundu před látkovou a slušnou, kalhoty moderně proděravěné a nebo trochu ošoupané. Na nohy neobuje nic jiného než kozačky na mírném podpatku. Naprosto pak nesnáší, když v zimě musí nosit dlouhé šaty, ale co by pro rodiče na ten jeden den neudělala. Vlasy, dlouhé havraní a sestříhané vlasy, neexistuje nikdo, naprosto nikdo kdo by ji mohl přinutit dělat s nimi něco jiného než je nechat rozpuštěné.
Aurelia je v prvé řadě, na princeznu trochu divoká a prudká. Ne že by postrádala milou stránku, ladnost a nebo slušnost. Spíš ji jen svět princezen nebere tolik jako v dětství, hodiny které jí dávala její nevlastní matka Hedvig jí tuto věc naprosto znepříjemnili. Takže se stala mnohem více rebelantskou. Je od ní tedy naprosto očekávatelné, že na hodinu tance místo v šatech přijde ve vyských kozačkách, džínách a tričku s nápisem I'm little Princess. Zkrátka a dobře porušování pravidel jí není proti srsti. Má ale i druhou stránku, kterou ale opravdu až zase tolik neukazuje - Umí být elegantní, milá a až překvapivě okouzlující, což by do ní jistě řekl jen málokdo. Nedělá ji problém vytáhnout ostatní z prušvihu tak, že vinu vezme na sebe a nebo zaryskuje i vlastní život aby zachránila své přátele. Což z ní vlastně dělá i statečnou a velice věrnou osobu. Její důvěru, je však velice těžké získat a přitom tak snadné ztratit.

Aurelie pochází z neúplné rodiny. Její matka Livia Mariana Banevieská (┼29) zepřela krátce potom co jí byli čtyři roky. Nepamatuje si ji tak úplně přesně, ale podle obrazu to byla malá dlouhovlasá brunetka s jasně zelenýma očima a štíhlou postavou, která si libovala v zelených šatech. I když jí moc neznala, velice jí chyběla. Od smrti své matky žila jen s otcem - Armando Banevieský (48) je asi 175 cm vysoký urostlý muž s tmavě černými vlasy, které už těď proplétaly stříbrné nitky, a těma nejupřímějšíma modrýma očima, které kdy viděla. Nedílnou součástí jejího života se v jejích patnácti letech stala asi 165 cm vysoká žena s Divkámi blond kudrnami a štiplavýma zelenošedýma očima - její nevlastní matkou - Hedvig Gisel Banevieskou (44), která vlastně i zřídila její odjezd do této školy. Vztah mezi Aurelií a jejím otcem se zhoršil krátce potom co si vzal Hedvig. A co se týče samotné nevlastní matky, nikdy se neměly rády.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama