Sophia Andraste O'Donnell

24. září 2016 v 10:54 | Tassia Boyle
JMÉNO: Sophia Andraste O'Donnell
PŮVOD: Irsko
DATUM NAROZENÍ: 31.10. 2017Vzhled, kterým se podle některých nepodobá Irce, leč oba její rodiče jsou irského původu. Tohle je však věc názoru, protože každý trochu zkušenější pozná, že z Irska skutečně pochází. Už jen stylem, jakým se představuje. Nikdy na sobě nenosila výrazné barvy, pokud to nebylo přímo nutné. Všechny šaty raději ladí do nepříliš výrazných barev, protože je zastáncem toho názoru, že je v jednoduchosti více krásy, než ve všem přeplácaném a křiklavém. Co se týče bot, tak jí nikdo neobuje do vysokých podpatků, protože by bylo stoprocentní, že si na tom chuděra zláme nohy. Takže menší podpatek, který stejně zakryjí jemně zbarvené šaty, nejčastěji zelené. Na krku nosí malý keltský kříž. Prastarý symbol, který je uctívaný už od nepaměti, dostala od svého otce a ten ho dostal od svého. Tento křížek se dědí z generace na generaci, takže ho nosí, i když není přímo věřící. Kdo také říká, že každý O'Donnell byl věřící, že ano. To však není jediný šperk, který zdobí její krásnou maličkost. Sem tam se na jejích drobných ručkách objeví náramek, či si vezme nějaký prsten. Kolem krku korále, i když to dohromady s křížkem může vypadat trochu nevkusně, nesundává ho. Pokud na sebe něčím upoutá pozornost, jsou to dozajista její vlasy, které také mohou napovědět k jejímu původu. Ne však každý Ir je liška ryšavá. Přestože vlasy často nosí neupraveny, vzbuzují v ní jistou část té krásy, kterou jinde nedožene. Takže pokud si dáme dvě a dvě dohromady a umíme vše sečíst, můžeme na chodbě potkat princeznu, která se buď kymácí na vysokých podpatcích, nebo jde klidně a spořádaně, ve světlých šatech, se zrzavými vlasy a křížkem, který taktéž vypovídá o jejím původu.
Sophia rozhodně nepatří k těm princeznám, které by se procházely po svém velkém paláci, nebo po svých obrovských skladech drahých hadrů a šperků, které můžou bez problémů ztrácet. Ani kdyby utopily v královské studni každý den 5 náhrdelníků, nikdy by se jich nezbavily. Ona je přesným opakem, jediný drahý šperk je pro ni keltský kříž. Než její rodina převzala moc nad početným Irskem, byla vychovávána jako normální a skromné dítě, I když byla téměř nejbohadší dítě Irska. Vždy jí scházelo takové to taktní chování. Už jako malá byla velice zvědavá, a proto utíkala objevovat krásy Dublinu, který si tak moc zamilovala, že jí dělalo problém jej opustit. Její rodné město jí bohužel chybí a chybět bude, dokud se tam nevrátí. Ví však, že musí školu dostudovat a ochránit se tak před nepokoji, které venku panují. Tím je zjevné, že se pod ryšavými vlasy, tam někde hluboko, ukrývá něco jako mozek. Měl by ho mít každý, prý, ale u ní je jisté, že tam skutečně je. Není hloupá, I když tak může kvůli své stydlivosti na ostatní působit. Není asociál, ale navazování nových přátelství jí činí trochu problém, kouká do země a odpovídá typy: "Uhm." "Eh.", k tomu se snadno zakoktá, a proto s ní ti málo trpěliví nechtějí ztrácet čas. Ti co vydrží? Selžou u získání důvěry, protože si je ve všem nejistá a také trochu paranoidní. Jinak je to ale milé děvče se smyslem pro humor a rozhodně je přítelkyní do deště, když pomineme tu stydlivost a důvěru. Pro své přátele by dala ruku do ohně, I když jich není zrovna moc. Jistě, na tomhle světě je dost trpělivých lidí, tak proč se od ní I tak drží ostatní zpět? Jednoduše, Sophia je přes svoji klidnou povahu trochu cholerik. Opravdu jenom trochu. Spíše to na sobě vnímá jako nějakou poruchu, protože se to neděje často a nebere to jako povahový rys. Jindy zvládnutelné situace si bere jako naprostý skandál a musí se jít uklidnit, aby do něčeho nepraštila. Vyjímaje jejích rodičů o tomto nikdo neví. Pokud se tedy stane, že vylítne z vaší společnosti, aby se uklidnila? Budete si nejspíše myslet, že je divná. Tohle však není pravidlem! Postupem času se její cholerické záchvaty uklidňují a ona tak situace zvládá poměrně v klidu.

Dónal Ó Dónaill (Daniel O'Donnell) - potomek Dónaillův keltské krve. Měl dva syny - Patricka a Daniela, který nesl jeho jméno. Oba jeho synové byli velice nadaní, ale bohužel jenom Daniel se rozhodl, že bude krev Dónaillovu rozšiřovat, aby zachoval rod. Se svojí ženou Maureen se jim krátce po svatbě narodilo dítě, které pojmenovali Georgina. Georgina Helga Ó Donaill byla starší sestrou Sophii, bohužel už se nedožila narození své mladší sestřičky a ve věku pěti let tragicky zemřela na neznámou nemoc. O pár let později se narodila Sophia, která získala své prostřední jméno po keltské bohyni vítězství. Proč? Pro Daniela a Maureen bylo vítězstvím, že se jim konečně narodila po tak dlouhé době neúspěchu další dcera, co dcera, další dítě. Opatrovali ji jako oko v hlavě. Sophia je tak zatím poslední Ó Donaillova.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leonhart Von Bauer Leonhart Von Bauer | 2. října 2016 v 16:43 | Reagovat

Sophia na něj narazila v jídelně, kam se při objevování školy zatoulala. Z přízvuku a jména poznala, že se jedná o prince, který přicestoval nedávno z Německa. Dobrá, poznala to podle jména, protože takový znalec jistě není. Za krátkou chvíli seznamování stihla zkomolit jeho jméno tak, že raději zůstala s jeho svolením u zkráceniny Leon. V jeho přítomnosti - stejně jako v přítomnosti ostatních - nevěděla, co by měla zrovna říci, ale později se přeci jen uvolnila. Setkání v jídelně zakončili návštěvou stájí, kam jí Leon jako správný gentleman doprovodil.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama