ŠKOLA

12. září 2016 v 22:18 | Tassia Boyle
V tomto článku bych vám ráda něco pověděla o této RPG hře jako holka, která sedí za počítačem, ráda se baví, píše a tvoří virtuální svět a proto se zdržme nějakých formalit a okázalých textů, kterých ostatně bude v této hře spoustu.
Miluji knihy od Kiery Cass, Selekci jsem četla asi milionkrát, stejně tak jako její další díly a když se objevila první RPG textovka s touto tématikou, ráda jsem se zapojila. Bohužel ale moc dlouho aktivní nevydržela a mě to bylo líto, zároveň jsem ale nechtěla zakládat úplně stejnou hru. Navíc byl v Selekci nedostatek kluků, což se prostě omrzí. Čekat na pozornost jediného prince je zdlouhavé, málokdy s ním promluvíte a hráč prince by byl trošku i chudáček, protože by se tu o něj všechny holky přetrhly.
Proto jsem vymyslela tuto hru, ve které máte spoustu možností a je v podstatě na vás, jak tu s vaším volným časem naložíte. Napíšu vám pár základních informací, které byste měli vědět ještě předtím, než začnete hrát.

Jeden školní rok trvá čtyři měsíce.
Na konci každého školního roku studenti zkládají zkoušky- ne, nebudu vás nutit psát opravdové testy, ale budete muset sepsat jednostránkovou esej, ve které zmíníte, co vaše postava zažila, co se naučila, jaké vztahy navázala a její největší zážitky. Slouží to jak pro vás, tak pro mě, ale hlavně i pro sepsání kroniky, kterou se budu snažit vést pravidelně. Myslím, že vůbec není špatné, si nějak hezky tu jednu kapitolku ve hře uzavřít.
Pokud esej nepošlete, vaše postava ročník opakuje, nebo vás škrtáme ze seznamu.

Postava má možnost být tu až pět let. (= rok a osm měsíců v našem světě)
Povinné jsou dva roky, po nich se může postava rozhodnout, zda odjede, či zůstane. Po dalším roce, tedy po třech letech studování, má možnost znovu. Pokud se rozhodne zůstat, má nárok ještě na dva roky školy. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama