Sebastien Alexander Carrington

18. září 2016 v 21:43 | Tassia Boyle
JMÉNO: Sebestien Alexander Carrington
PŮVOD: Austrálie
DATUM NAROZENÍ: 19.2. 2014


I když byl jako malé dítě většinu času pod dohledem, přeci jenom se to jednou vymklo kontrole. Seb někdy v 7 letech spadl z vysokého stromu a ošklivě si poranil pravou ruku, přesněji loket, se kterým musel na operaci a zůstala mu ošklivá jizva, která není zrovna nejmenší. Díky tomu byl poté už více hlídaný a měl zákaz se kamkoliv vydat, jelikož ale zakázané ovoce nejlépe chutná, tak se Sebastien jako puberťák dost vytrácel z královského pohodlí a vydával se potajnu mezi obyčejné lidi, trávil večery v hospodách či jen prostě s někým trávil čas. Ale ano, puberťák, samozřejmě, že se dostal do nějakých těch konfliktů, kde bylo potřeba násilí a díky tomu má jizvu na levé čelisti, kdy proletěl oknem a dostalo se mu i pár dalších zranění, od prvního pohledu viditelná památka mu zůstala ovšem jen tahle. Pokud jde o něco, co nosí stále s sebou, i Sebastian něco takového má, je to prsten na jeho pravém malíčku, který se u nich v rodině dědí z generace na generaci a Sebastien si vždy při pohledu na něj dodává odvahu, pokud se má jednat něco velice důležitého.
Seb je hodně složitá osobnost a kde kdy se v sobě ani on sám nevyzná, a co teprve všichni ostatní, ti musejí být v koncích. Ale začneme postupně, Sebastien je inteligentní, kde s čím si zvládne poradit a taktéž je samostatný, taktéž onu samostatnost i sem tam preferuje. Jenže nebyl by to on, aby neměl i chvíle, kdy touží po společnosti a nezvládne si poradit ani s hloupým přibitím hřebíku (samozřejmě, že on do hřebíků nemusí vůbec ťukat, na to má královská rodina lidi, ale snad se chápeme). Taktéž má takové své dvě stránky, kdy dokáže být milý, slušný, a okouzlující mladý muž se smyslem pro humor, jenže je tu stále ta druhá stránka, kdy je to drzý, zlý, tvrdohlavý a výbušný hajzlík. Hold jde o to, trefit se zrovna do té lepší nálady. Jelikož je to chlap, má rád pěkná děvčata a nedělá mu problém hned s nějakými začít flirtovat a laškovat. No jelikož je Sebastien hrozně složitý, jak již bylo řečeno, snad ani nelze sepsat více z jeho charakteru a proto se na více o něm můžete těšit při společných hrách.

Joshua a Evelyn Carrington, rodiče princátka z Austrálie. Sebastien má ještě dva sourozence, bohužel pro něj, oba mladší, jak sestra, tak bratr. Jestli se ptáte, proč bohužel, tak proto, že Sebastien nikdy netoužil po tom, aby za pár let zdědil trůn. Nejraději by všechny tyhle starosti hodil na své mladší sourozence a sám si užíval života. I když to zní zle, tak má svého bratra a sestru nadmíru rád, přeci jen, vlastní krev je vlastní krev, taktéž s rodiči vychází snad i dobře. I kdy, buďme upřímní, jasně, že se sem tam s rodiči pohádá, jelikož pro něj mají úplně jiné představy o budoucnosti a Seb si prostě a jednoduše nechce nechávat organizovat život, což je hlavní důvod, proč se přihlásil na tuto školu. Daleko od rodičů, daleko od povinností a doufá, že i potká nějaké ty nové známé, kteří mu padnou do oka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama