Samantha Molly Allen

18. září 2016 v 17:16 | Tassia Boyle
JMÉNO: Samantha Molly Allen
PŮVOD: Kanada
NAROZENÍ: 5.5. 2017

Samantha nosí brýle, i když se je snaží co nejčastěji nahrazovat kontaktními čočkami. Vlasy si podle nálady a příležitosti nechává vyčesávat do drdolů, nebo nosí rozpuštěné. Asi před rokem měla menší rebelské období a odnesla si z něj malé tetování "Pretending" na pravé straně žeber. Má světlé mateřské znamínko na rameni, které lehce připomíná hvězdu. Miluje šaty, ale ráda si obléká i kalhoty. Ví však, že by moc neměla a tudíž se je obléká jen v soukromí.
Samantha je tak trochu rebel. Je svá a nebojí si stát za svým. Je hodně sebevědomá, až to někdy není moc dobré. Když se jí nějaké pravidlo nelíbí, tak je prostě ignoruje a poruší je. Doma moc ráda utíkala v převleku z paláce, aby se podívala mezi poddané. Je sebevědomá a snaží se být vždy optimistická a úsměvavá. I když se to na dívku jejího postavení nehodí, tak moc ráda střílí z luku. Co naopak nesnáší je vaření. Její matka jí už několikrát chtěla naučit vařit alespoň základy, ale vždycky to končilo spáleninou nebotřeba vytopenou zámeckou kuchyní. Když to jde, tak se kuchyni vyhýbá obloukem. Nesnáší pohled na krev a už při malé kapce krve na ní jdou mdloby. Zároveň trpí na astma, které se jí spouští nejčastěji v zimních měsících, když se nachladí. Miluje oblbování kluků. Nemá ráda holčičí drby, když jí něco na někom vadí, tak mu to řekne rovnou do tváře a nepomlouvá ho za zády.

Samantha má otce Roberta Allena, matku Willu Allen, mladší sestru Dianu a mladšího bratra Simona. Se svými rodiči má vcelku dobrý vztah, ale jak to tak bývá, občas se objeví nějaká hádka nebo pře. Její rodiče se jí snaží mít stále pod dohledem, ale ona si vždy najde čas, aby jim vyklouzla třeba přímo z královského paláce. Neradi jí pouští někam daleko a o to těžší pro ně bylo pustit jí na školu. Byli si ale jistí, že je nezklame a že se o sebe dokáže postarat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sam Sam | 1. listopadu 2016 v 21:05 | Reagovat

Rozhodla jsem se vést si zápisky o svém životě tady. Ne, nebude to můj milý deníčku potkala jsem toho pravého... Protože tohle se určitě nestane. Buďme trochu realisti. Po příjezdu sem jsem se rozhodla vybalit. Z pokoje jsem vyšla až k večeru. Možná to bylo tím, že jsem se trochu bála. Prvně jsem šla zkontrolovat Angela do stájí. Vypadá, že je v pořádku. Poté jsem se rozhodla podívat se na místní knihovnu. Doufala jsem, že tam budu sama. Mílila jsem se... Přítomost jiných dívek by mi nevadila, ale byla tam i ředitelka, s kterou jsem se viděla jen při mém příjezdu. Nepřipaá mi nějak strašná, ale v její přítomnosti se prostě cítím zvláštně. Trochu jsem si popovídala z princeznama. Ze Španělkou (které byla na můj vkus dost špatně oblečená) a z Adele z Kalifornie (ta se mi líbí, dá se z ní normálně povídat. Potom jsem zalezla do pokoje a už radši ani nevylézala.

2 Sam Sam | 1. listopadu 2016 v 21:56 | Reagovat

[1]: *S princeznami, Se Španělkou

3 Sam Sam | 1. listopadu 2016 v 22:11 | Reagovat

Rozhodla jsem se, že se konečně podívám pořádně po zámku. Prohlédla jsem si zahrady a poté jsme se rozhodla dojít si zaplavat do bazénu. Pro mojí smůlu (nebo možná štěstí?) tam už byl nejspíše nějaký princ. Sedla jsem si tedy jen na kraj bazénu. Představil se mi jako Elias, finský princ. Přes hrudník se mu táhne jizva. Byla jsem zvědavá, od čeho jí má, ale nezeptala jsem se (ještě trocha té slušnosti ve mě zbyla. Povídali jsme si a pak jsme šli společně na večeři.

4 Sam Sam | 1. listopadu 2016 v 22:20 | Reagovat

Včera byl zahajovací ples. Prvně vystoupila na pódium ředitelka a řekla nám nějaké informace. Nevím proč, ale stále z ní mám divný pocit. Nevím ani kdo to začal, ale najednou jsme se začali všichni představovat do mikrofonu. Problémy s mluvením na veřejnosti mi problém nedělají. Bylo to fajn. Tančila jsem s Finským princem. Pak se ale omluvil a znenadání opustil sál. Bylo to zvláštní. Stejně mi to ale nevadilo, protože jsem šla spát. Potřebuju minimálně osm hodin spánku, jinak mě nikdo neprobudí.

5 Sam Sam | 8. listopadu 2016 v 21:19 | Reagovat

První hodina tady na zámku. Bylo to divný.Měli jsme ředitelku a kázala nám o slušném chování. Docela mě překvapilo, jak všichni vzorně zapisovali- pro mě je to samozřejmost. Mojí spolužáci jsou dost vtipní. Přišli v roztrhaných riflích a tílku. Takhle se má oblékat člen královské rodiny? A ten Rus. To je kapitola sama o sobě. Mně se taky nelíbí, že jsme tady zavření. Budu snad drzá na ředitelku? Ten boreček nemá žádný respekt. Neexistují slušná slova, jak ho popsat. Vážně ne. Nelíbí se mi být tady. Jsem jak ve zlaté klícce. Jedinu útěchou jsou vycházky a střílení v zahradách. Konečně přivezli mého hřebce Angela. Těch pár dní bez toho kousku domova co mi on přináší byl k nevydržení. Po škole se proslouchá o nové učitelce. Jsem na ní fakt zvědavá.

6 Sam Sam | 20. listopadu 2016 v 19:30 | Reagovat

První hodina dějin literatury a umění.Neřekla bych,že mě to nějak extrémně oslnilo, ale věci ohledně knih a umění mě prostě baví. Próblém tedy bude v učitelce. Ve velmi mladé učitelce, která bymohla být naše spolužačka. Myslím, že ostatní z ní mají stejný, nebo alespoň podobný dojem. Rus a Španělka došli pozdě a byli dost drzý (asi si nevšimli, že je to učitelka). Vysloužili si tím domací úkol a to zorganizovat zahradní párty. Hm, paráda. Večírek zorganizovaný těmito dvěma budé vaážně skvělý (to je ironie).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama