REGISTRACE

11. září 2016 v 18:54 | Tassia Boyle

Předtím, než půjdete na samotný formulář, si pročtěte tyto rady.

JMÉNO: Jméno by samozřejmě mělo odpovídat zemi, ze které jste. Berte v potaz, že pokud budete princezna z Číny, nebudete se pravděpodobně jmenovat Iveta Červená.
PŮVOD: Dávejte pozor, které země už jsou zabrané. Seznam zabraných zemí najdete ZDE. Není možné zemi opakovat, když vládne pouze jedna rodina. Nemějte strach, států je spousta a určitě na vás nějaké místo zbyde.
VĚK+ DATUM NAROZENÍ: Musí vám být minimálně patnáct let, horní věková kategorie není stanovena, ale uvědomte si, že sem jezdíte nezadaní. Je to způsob, jak poznat ostatní členy královských rodin, navázat kontakty a případně si i vybrat budoucího manžela či manželku. Pokud sem přijede pětačtyřicetiletá princezna z Horní dolní, těžko si zde někoho najde a bylo by až k neuvěření, že by jí její rodiče dovolili tak dlouho být bez partnera. Většinou by váš věk při nástupu neměl přesáhnout dvaadvaceti let.
POHLAVÍ: zde není co dodat.
RODINA: Nemusíte vypisovat všechny Vaše příbuzné, ale ve zkratce nám sdělte, jak na tom jste s Vaší rodinou. Jací jsou rodiče, jaké s nimi máte vztahy, kolik jim je. Zda máte nějaké sourozence, mladší či starší- pokud budou starší, zmiňte třeba i to, zda k nám chodili (což je dost pravděpodobné, berte v potaz, že jsme jediná takováto škola) pokud zmíníte, že máte mladší a chystají se sem, budete si tak moci "nahrát do karet" a příští postavu hrát rovnou jako sourozence. Nebo se může zapojit třeba Vaše kamarádka..
VZHLED: Nepopisujte barvu očí, barvu pleti nebo vlasů. To vše je vidět na fotkách, které můžete přiložit. Spíše napište, do jakých barev se postava ráda obléká, zda preferuje nějaký určitý styl (v rámci možností, je jasné, že princezny budou nosit šaty a princové košile a saka), má nějaké jizvy, výrazná znaménka, pihy, zda je třeba něco, co nosí stále u sebe, jak o sebe pečuje, co má na sobě nejradši, o co se nejvíce stará nebo třeba čím hned zaujme. Trochu se rozepište, detaily udělají postavu živější.
CHARAKTER: Sem patří všechno o postavě, co se netýká vzhledu. Nestačí vypsat pět dobrých a pět špatných vlastností, i zde patří pravidlo, které zaznělo u minulé poznámky- detaily udělají postavu živější bytostí. Napište, co vaší postavě jde. Jaké má koníčky, čemu se nejradši věnuje, ale co třeba i dělá jen z povinnosti a ačkoliv jí to jde, šíleně jí to nudí. Napište, na co je nešikovná, co jí absolutně nejde a nemá v plánu s tím nic dělat. Určitě má i nějaké fobie, něčeho se bojí. Připište to. Určitě má i nějaký zlozvyk, nějaký cíl, sen, přání. Čím více toho napíšete, tím lépe se bude ostatním a hlavně i vám samotným s postavou hrát, protože jí lépe poznáte.
FOTOGRAFIE: Na fotce by měla být postava vyfocená zepředu a měla by zabírat spíše obličej než celou postavu.
FACECLAIM: Protože budete pravděpodobně vybírat fotografii nějaké modelky, herečky nebo jiné známé osobnosti, připište, kdo to je. Abychom se vyhnuli tomu, že tu budeme mít stejnou postavu vícekrát.

Čím více se budete snažit vaší postavu promyslet, tím lepší bude. Odfláknuté registrace, které napíšete za pět minut, většinou končí katastrofálně. Nemusíte se hned registrovat jen proto, že jste zvědaví a nedočkaví. Raději si to tu v klidu projděte, přemýšlejte, promýšlejte a sepisujte.

REGISTRACE STUDENTA UZAVŘENA DO 28. LEDNA

REGISTRACE UČITELE

REGISTRACE ZAMĚSTNANCE

ZABRANÉ FACECLAIM

ZABRANÉ ZEMĚ

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama