REÁLIE

11. září 2016 v 19:13 | Tassia Boyle
V roce 2016 se začali dít po všech státech Evropy obrovské boje. Díky přistěhovalcům, kteří neustále ve velkých počtech přicházeli do různých zemí bez peněz, majetku a chutě do práce se státy stávaly chudšími. Vynakládaly spoustu financí do různých táborů a s ochotou přijímali další lidi, což se samozřejmě nevyplatilo. Poté, co začali přijímat i další přistěhovalce ze východních zemí se postupně lidé začali této problematice bránit a chtěli zasáhnout. To se povedlo až o pět let později skupině rebelů. Rozpoutali tak válku, která by se dala nazývat Třetí světovouválkou. Zapojila se do ní i Čína a Amerika a po pár měsících bojů nastal pro obyčejné obyvatele krutý boj o přežití. Byl nedostatek potravin, čisté vody, oblečení i všeho jiného. Všechna výroba byla pozastavena, lidé bojovali za svoji zem, ale ničili domovy ostatních, bezhlavě se vrhali do bojů, které nikam nevedly a svět byl plný smutku, zla, nenávisti a chudoby.
V roce 2034, o dlouhých třináct let později, se ve světě začaly konečně dít nějaké změny. Nejbohatší rodiny všech zemí se spojily a začaly tvořit nový řád země. Aby už nedocházelo k takovýmto válkám a neshodám, každá nejbohatší rodina byla povýšena na královskou a oficiálně se tak mohly začít starat o chod své země tak, jak uznaly za vhodné. Samozřejmě ale myslely na své potomky a to, jak bude tento systém fungovat dál. Rozhodly se, že do sňatků nutit nebudou, ale vybírat si z ostatních královských rodin budou muset. Aby si ale slepě nevybírali, byla vytvořena tato škola.
Zde se schází všechny princezny a princové ze všech zemí, v nekrásnějším zámku České Republiky, který byl po válkách obnoven a postaven ještě mnohem lépe a propracovaněji. Mají možnost zde studovat až po sedm let, poznat nové kamarádky a kamarády, vytvořit si kontakty a třeba najít pravou lásku. Zároveň se tu naučí správnému chování, etice a vystupování na veřejnosti. To vše tato škola nabízí.

Pokud jsi i ty členkou nebo členem královské rodiny a víš, že ti základní vzdělání poskytnuté formou domácí výuky nestačí, přijď do naší školy a poznej nový svět!

Pokračuj dál k popisu školy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama