O ŠKOLE

11. září 2016 v 18:30 | Tassia Boyle
Vaše Výsosti,
Pokud právě držíte tento prospekt a přemýšlíte, zda je naše škola tou nejlepší budoucností po několik dalších let- pak rozhodně křičíme ANO! Je pravděpodobné, že Vás po nějaké době přestanou soukromé hodiny ve Vašem paláci bavit a budete toužit po trochu volnějším režimu a hlavně po rozletu z hnízda. Není lepší místo než naše škola, kde by Vám bylo dopřáno tolik luxusu a zároveň nového poznání- třeba i sama sebe! Máme tradici dlouhou několik desítek let a nepochybujeme o tom, že i někteří z rodičů právě Vás, co to čtete, chodili na naší školu a mnoho si z ní vzali.
Pokud se k nám přihlásíte, čekají Vás povinné dva roky, při kterých se naučíte rozšířené etiketě, francouzskému a německému jazyku, hře na několik nástrojů, jízdě na koni a mnoha dalším dovednostem. Po druhém ročníku můžete odejít, nebo pokračovat ve studiu i třetí rok, který přibírá nové předměty a rozšiřuje informace ještě o něco více. Jakmile absolvujete třetí ročník, můžete zde pobývat ještě další celé dva roky, kdy si můžete zažádat o specializovanou výuku a učit se jen vybrané předměty. Většina předmětů je tu na způsob samostudia- to znamená, že budete mít celkem volnou ruku v tom, co se budete chtít učit. Je vždy ale přítomno několik kvalifikovaných a vysoce postavených profesorů, kteří Vám rádi pomůžou a vyhoví. Po večerech tu ale bývají různé zajímavé semináře, na kterých je opravdu dobré býti, jelikož se dozvíte mnoho zajímavých informací, které pro Vás, jakožto budoucí panovníky, můžou být opravdu důležité. Pokud by Vás ale nudilo být ve škole i večer, můžete naložit se svým časem, jak budete chtít. Máme k dispozici velké stáje, jízdárnu, bazény, obrovské zahrady, můžete se scházet se svými přáteli i protějšího pohlaví ve společenských místnostech či jen odpočívat ve své komnatě.
Každoročně se zde pořádá několik plesů, společenských akcí a mezinárodních událostí, na kterých se můžete i Vy podílet. Poznejte tu přátelé a třeba i Vaší spřízněnou duši, budoucího partnera či jen dobré kontakty do cizích zemí. Naučte se věci, které se Vám budou v životě hodit a hlavně, buďte správným princem či princeznou, protože to Vy jste budoucností naší planety!

Pokud máte po přečtení dopisu zájem o podání přihlášky do naší školy, vyplňte prosím tento formulář a nechte ho zaslat po Vašich poddaných co nejrychleji na naší adresu. Nezapomeňte prosím, že pokud se nestihnete přihlásit včas, budeme Vás moci přijmout až další školní rok.
S pozdravem,
Tassia Boyle, ředitelka školy

ZDE najdete neformální info o škole.


REGISTRACE

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama