Nathalie Collete Gevrauer

18. září 2016 v 17:43 | Tassia Boyle
JMÉNO: Nathalie Collete Gevrauer
PŮVOD: Francie
DATUM NAROZENÍ: 15. 5. 2018

Jestli existuje něco, co Nathalie naprosto miluje, tak jsou to veselé barvy. Její šatník se tedy skládá převážně z dlouhých šatů právě takových barev. V oblibě má ale i krátké šaty po kolena. Tam volí spíše bílou nebo černou barvu. Na méně formální události, jako je třeba večírek s důvěrnými kamarádkami, nosí sukně a stylová trička. V těch je ale uvidí opravdu jen lidé, kterým bezmezně věří. Boty na podpatku nemá moc v lásce, proto nejčastěji volí nízké baleríny. Co se týče účesu, tak svoje blonďaté vlasy většinou nechává rozpuštěné. Občas je ale splete do složitých či jednoduchých copů. To, co má zrovna na hlavě, održí její aktuální náladu. Když je smutná, volí velký drdol, když je veselá, tak francouzský cop. Na doplňky klade velký důraz. Ke každým šatům má minimálně dvě různé kombinace šperků. Vždycky si ale bere náramek s diamanty, který dostala k patnáctým narozeninám. Vždycky se snaží vypadat naprosto dokonale. Zaujmout může i její jméno, které má vytetované na krku. Je vidět, že tam ještě něco chybí - jméno jejího budoucího manžela.
Nathalie je většinu času milá, ale umí být i mrcha. Umí se dobře přetvařovat, ale nedělá to ráda. Nemá ráda násilí, a proto taky nesnáší dějiny. Ty se ale vždycky musela učit, protože jí k tomu nutil otec. Lehce si najde kamarády, ale věří jen těm, kteří s ní mají opravdu hodně společného. Její nejlepší přítel ale vždycky bude její arabský hnědák. Hřebec, který byl vychován přímo pro ni. Od mala na něm jezdila a zamilovala si ranní vyjížďky. Nevadí jí práce ve stáji, zato nesnáší šití. Přesto, že miluje módu a svoje šaty, šití vlastních návrhů, které jí mimochodem baví kreslit, jí dokáže unudit k smrti. Pak je tu věc, kterou miluje, ale je v ní naprosto neschopná. Je to tanec. Miluje tancování, ale nikdy jí nešlo. Její nohy jsou prostě moc nešikovné. Ale i přes to, že jí nejde tancovat, ráda chodí na plesy a plánuje je. Baví jí vymýšlet jaké jídlo tam bude, jak bude sál vypadat a všechno kolem toho. Její nejoblíbenější jídlo jsou makronky, kterých nemá nikdy dost. Také miluje těstoviny a všemožné zákusky. Jejím největším zlozvykem je mačkání šatů. Vždy, když je nervózní, tak si je začne mačkat. Bojí se vos a to, že je potkává naprosto všude jí už několikrát málem způsobilo infarkt. Její největší cíl a přání je stát se královnou svého lidu a ženou někoho, kdo jí bude milovat.

Nathaliina rodina je celkem velká, jelikož patří do čtveřice sourozenců. Nejstarší sestra Chantal, která se už vdala byla vždy jejím vzorem. Mladší dvojčata jí zase vždy přidělávala problémy. Všechny je má ráda, ale její láska k rodičům je přeci jen větší. Její matka Annabelle je původně z Anglie a provdala se za Nicolase Gevrauer. Všichni Nathaliini prarodiče zemřeli ve válce, kde bojovali do posledního dechu. V jejich zámku přebývá i otcova sestra Monique, kterou Nathalie naprosto zbožňuje. Nesmíme ale zapomenout na pana Michaela, stájníka, kterého bere jako svého staršího bratra. Není totiž o moc starší jak Chantal.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama