Myriam Elinor Vallace

28. září 2016 v 13:49 | Tassia Boyle
JMÉNO: Myriam Elinor Vallace
PŮVOD: Švédsko
DATUM NAROZENÍ: 24. 12. 2016

Myriam se i se svými 175ti centimetry dokáže výborně ztratit v davu. Mnohdy se snaží vyvarovat se podpatkům, které ji dělají ještě vyšší, proto ji většinou můžete vidět v balerínkách na nizoučkém vyvýšení. Co se vzhledu týče, svoji krásu nekompromisně zdědila po své matce, ačkoliv podobná jí je jen ve tvaru úst a způsobu, jakým vás dokáže uhranout. Má podlouhlý oválnýobličej, který lemují velmi dobře živené dlouhé, hnědé vlasy, které má po většinu času ve složitém princeznovském účesu. Co se týče oblečení, většinou se snaží obejít tradice a tak často nosí nevyhovující šaty. Ráda se vyžívá v dostupnosti drahých značek a téměř nikdy byste ji nezahlédli v něčem, co je pod její úroveň. V zimě to jsou teplé úplety, v létě krásné hedvábné šaty. Ráda si poroučí, co bude nosit a její největší vášní jsou šperky.
Na první pohled se může zdát jako nevychovaný rozpustilý puberťák, který v sobě nemá ani špetku tolerance či spolehlivosti, na druhý však zjistíte, že vše ráda přehání a nechává ostatní na omylu. Jen pár lidí znají, jaká doopravdy je. Dokáže být chladná, upřímná a velmi věrohodná. Nerada tráví svůj volný čas mezi lidmi, většinou píše své denní postřehy. Co se jejích talentů týče, Myriam není žádná perfektní princeznička, sice ovládá opravdu hodně jazyků, učí se historii královských rodů, ale neumí zpívat, natož kreslit. Hraje pouze na housle, což je jediný z mnoha požadovaných nástrojů, raději se však věnuje psaní satirických povídek o své rodině či o zahraničních králech. Vyžívá se ve vtipkování a pokud má špatnou náladu, dokáže být hodně výbušná. Nerada navazuje vztah s novými lidmi, ale nedalo by se přímo říct, že je asociální. Je spíše nedůvěřivá a veřejnosti se ukazuje pouze při výjimečných příležitostech. Trpí častými nenadálými úzkostmi a záchvaty paniky, o kterých nikdo jiný neví.

Myriam žije ve zbohatlé rodině, o tom není pochyb. Rodiče nikdy neměli moc času se jí věnovat, královna Juliet a král Thadeus vždy byli zaneprázdnění vladařením, plánováním plesů a zaobstaráváním vzdělání své jediné dceři. Od svého staršího bratra se liší v mnoha věcech, nemusí se zúčastňovat žádných přednášek o správném vládnutí, není zahořklá a panovačná a svoji pozici bere jako takový milý bonus. Co se zbytku její rodiny týče, jako malá spoustu času trávila s babičkou, tehdy již princeznou Nayou, která ji naučila spoustě užitečných věcí i perfektním znalostem dívkám nevhodných činností, jako je například sebeobrana a střílení z kuše. Myriam se nepodobá žádnému ze svých rodičů, je spontánní, často dělá problémy a když nemusí, nechová se jako princezna. Královna Juliet je chladná žena s vybraným vkusem, přísnou povahou a netoleruje nedokonalost, oproti tomu král Thadeus je energický a ke své dceři většinou přívětivý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama