Monique Genevieve Chapelle

18. září 2016 v 21:16 | Tassia Boyle
JMÉNO: Monique Genevieve Chapelle
PŮVOD: Monako
DATUM NAROZENÍ: 8.8. 2016


Monique lze vidět spíše v takových těch klasických barvách jako je černá a bílá, sem tam si ovšem vezme i nějakou tu barvu, aby se neřeklo, čemuž se ovšem spousta lidí i diví, když jí vidí například ve světlé, pastelové barvě. Nikdy si nepotrpila na šaty a proto když mohla, vyškemrala si kalhoty a sako, no, když jí to bylo zakázáno, udělala to stejně, má hold svou hlavu. Na levé straně krku má jizvu, přibližně tři centimetry velkou, jelikož nerada vypráví, jak k ní přišla, nosí většinu svého času vlasy rozpuštěné, díky čemuž jizva nelze vidět. Samozřejmě má i nějaké ty menší jizvy po těle, byla takové to akční dítko a furt někde něco vyváděla a taktéž padala. Za uchem má malé tetování lva, které si pořídila na tajňačku a právě díky zmíněnému nošení rozpuštěných vlasů, na její tetování prozatím nikdo nepřišel. Nique je jaksi pověrčivá a proto věří na amulety, které přinášejí štěstí, stále tedy u sebe nosí řetízek se lvíčkem, který jí kdysi darovala její prababička. Ať už ho nosí na krku či v kapse, věří, že to právě on jí přináší to dobré v životě.
Jestli by se kdy konala nějaká soutěž o nejtvrdohlavějšího a nejdrzejšího člověka, Monique by se určitě umístila na prvním místě. Platí u ní takové to, co na srdci, to na jazyku, ať už je to jakákoliv studipida, Nique je schopna to vypustit z úst a jakékoliv následky jsou ji šumafuk. Taktéž je hrozně náladová, a když říkám hrozně, tak až příšerně moc, jelikož její nálada se může měnit co i pět minut, někdy je to s ní vážně k nevydržení. Ráda provokuje ostatní, no jo, rejpalka, a velice ráda používá ironii. Když se dostane do jakéhosi konfliktu či hádky, není schopná být takový ten rozumný člověk, co uzná chybu a ustoupí, ne, Monique je schopna se hádat klidně i celý den. Aby se uvedlo něco z jejich kladných stránek, no, to bude chvíli trvat, ale ne, má skvělý smysl pro humor a když jí přijde něco vtipné, směje se tak nahlas, až jí kde kdo opomíná, ale nejde pouze o smích, celkově mluví až moc nahlas a patří mezi ty nešikovné, kteří kde kdy zvládnou zakopnout i na rovné zemi (hlavně, když má na nohou podpatky). Pokud jde ale o vtipy a jejich vyprávění, je v tom příšerná, nezvládne říct jediný vtip tak, aby dával smysl a tak přijde vtipný jen a pouze jí samotné. V Monaku ji mají lidé v hlavě vsugerovanou jako takovou tu černou ovci rodiny a rebelku. Ovšem ke všemu má důvod, jelikož rodiče na ni neměli nikdy čas, vychovávala ji chůva a Monique prostě a jednoduše toužila po pozornosti rodičů, proto vymýšlela kdejakou lumpárnu. Postupně ovšem vše gradovalo a tak je z ní teď takové dílo.

Monacká královská rodina, no, co by se tak o této smetánce dalo říci. Začneme u krále a královny, Pierre a Paulette, snad by se i dalo říci, že své zemi panují spravedlivou, ale přeci jen i tou přísnou rukou, stejně tak vychovávají své čtyři děti, dvě dcery a dva syny. Monique je z dětí nejstarší a dle všeho by se tak i měla chovat, což se ovšem jaksi nedaří, ale o tom se ještě více dozvíte dále. Monique má se svými sourozenci skvělý vztah, rozumí si s nimi a dle všeho by se její mladší bratr měl zanedlouho také hlásit na tuto školu. S rodiči už je to ovšem horší, není to perfektní dceruška a oni se s tím jaksi ještě nesmířili a stále se snaží o její převychování, možná právě proto byla poslána na tuto školu, s trochou naděje, že dostane rozum.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama