MÍSTNOSTI

15. září 2016 v 20:08 | Tassia Boyle

nonRPG chat

VELKÝ SÁL

Místnost pro konání všech plesů a společenských akcí. Vejde se do něj až dvě stě lidí. Mimo akce ale obvykle bývá uzavřený a tudíž nepřístupný všem žákům.


UČEBNA

Prostorná místnost určena ke studiu. V době 8:00-14:00 byste měli trávit čas právě v ní, pokud nejste v knihovně pro četbu či v jízdárně na hodinách jízdy. Je zde vše, co ke studiu potřebujete a vždy se tu najde ochotný učitel, který vám s čímkoliv poradí.



JÍDELNA

Obrovská místnost, kde se všichni schází převážně na večeře, které jsou každý den od půl sedmé. Do dvanácti hodin v noci tu je vždy připraveno malé občerstvení, nějaké džusy a jiné nápoje.


CHODBY

Tento chat zahrnuje všechny chodby v paláci, tudíž mezi jednotlivými místnostmi, mezi komnaty, ale i foyer (tedy místnost u hlavních dveří.




KNIHOVNA

Knihovna je místo, kam si můžete zajít pro literaturu ke studiu, ale klidně jen posedět
na jedno z pohodlných obrovských křesel. Je zde plno knih, některé tu jsou několikrát. Nezapomeňte je ale brzo vrátit!




STÁJE

Momentálně je zde přesný počet boxů pro jednotlivé žáky. Můžete si sem zajít, o nějakého se postarat nebo ho vzít na vyjížďku. V nejbližší době bude probíhat rekonstrukce, po které si sem bude možno přivést vlastní koně.



JÍZDÁRNA

Obrovský sál s krásnými skleněnými lustry. Jízdárna je otevřena každý den pouze do osmi hodin večer kvůli bezpečnosti. Zároveň slouží jako učebna jízdy na koni pro začátečnice a začátečníky.







ZAHRADY

Zahrady jsou všude kolem paláce a o jejich velikosti se netřeba zmiňovat. Najdetev nich mnoho laviček, altánky k posezení, různobarevné keře a květiny, udržované cesty a nádherný klid. Není nad večerní procházku na čerstvém vzduchu.




BAZÉN

Bazén je skvělý na trávení volného času v horkém počasí, v deštivých či chladkých dnech vám ale rozhodně větší službu udělá vířivka nebo vyhřívaný bazén. Nechybí mnoho pohodlných lehátek a menší občerstvení v podobě různých druhů ovoce.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama