Max Rallis

29. září 2016 v 15:33 | Tassia Boyle
JMÉNO: Max Rallis
PŮVOD: Řecko
DATUM NAROZENÍ: 5. 5. 2014

Max nejraději nosí tmavá saka a celkově má radši tmavé oblečení. Ze světlých obleků by si vybral bílou maximálně, moc nemusí světlě barvy. Chodí oblíkaný tak jak se sluší a patří nebo co se na danou akci hodí. S oblečením to vlastně nemá těžké, dají mu na výběr pár sak a princi, rozhodnutí je na vás. Max má zvláštní a krásné oči. Jako malý měl pihy ale ty mu postupem času zmizely a tudíž zůstala jemná čistá pleť. Svými tmavými vlasy a docela světlou pletí je velmi podobný své matce, která v mládí vypadala jako Sněhurka. Jediné co má po otcovi je barva očí a možná pár vlastností. Maxova sestra Carlyn vypadá úplně jako její matka, tedy jako Sněhurka. Cal ale není vůbec podobný matce, ten je spíš vzhledová kopie táty a babičky. Když Maxe člověk zahlédne, tak hned zaujme svým vzhledem a vzpřímený postojem. Může působit jako namyšlený ale jak se říká, nesuďte knihu podle obalu protože Max není namyšlený a nijak povýšený. Dívky o něj dost projevují zájem a on zase o ně ale většinou na randění nemá čas. Nenosí žádný amulet, řetízek, náramek nebo něco jiného. Většinou, když jsem nervózní tak mu pomáhá jeho rodina. Stojí poblíž něj, dost ho tím podporují a on pak má jistotu.
Max Rallis je spořádaný, slušný, trpělivý, učenlivý ale i spolehlivý muž. Je romantický a velmi pohledný. Není namyšlený ani nijak povýšený, zkrátka pohodář. Má trochu času na zábavu ale spíš se věnuje svým povinnostem a pomáhá rodičům a jako starší bratr radí i svým sourozencům. Jelikož je toho na něj někdy moc, tak vybouchne a jde se uklidnit někam, kde je sám ale nikdy si na nikoho nevylévá nervy, spíš je uzavřený a emoce nedává tak jasně najevo. Snaží de být upřímný ale někdy je to velmi těžké, složité a bolestivé. Nechce tím třeba někomu ublížit a tak když se to nehodí, tak mlčí. Ještě nikdy nebyl pořádně zamilovaný. Ve čtrnácti chodil s jednou o dva roky mladší princeznou a v sedmnácti s jednou dívkou ze města. Měl jí hodně rád ale vymlouval se sám sobě, že neví co to láska je. Měl jí hodně rád a ona jeho prý taky avšak to nebyla pravda. Chodila s ním jenom proto aby byla slavná a aby jí všichni záviděli. Což ho dost zklamalo a tak přestal hledat dívku snů a věnoval se jen a jen svým povinnostem. Je trochu tvrdohlavý a občas může působit chladně ale jinak je to opravdový pohodář. Rád tráví čas s rodinou a má rád procházky... Nemá rád když se mu někdo vnucuje, vnucuje mu svůj názor nebo celkově ho do něčeho nutí. Nesnáší lži a proto se hodně dlouho rozmýšlí, zda danému člověku odpustí nebo ne. Nemá rád takové ty rádoby zmalované princezničky, které musí mít na sobě vždy nejlepší model.

Max se narodil Narcis a Alexandrovi roku 2014. Byl to jedináček, tedy až do roku 2019, kdy se rodičům narodila dvojčata. Dcera Carlyn Rallis a syn Cal Rallis. Max měl vždy k rodičům dobrý vztah a respektoval je. Se sourozenci si často jako malý hrál ale čím byl starší, tím jejich vztah pominul. Max se učil královským povinnostem a etiketě, když si ještě dvojčata Carlyn a Cal hrála s hračkami. S rodiči se už pak jako skoro dospělý princ moc nevídal kvůli tomu, že měli hodně práce. Maximálně se s nimi viděl při snídani a pak až na večeři. Jakmile se začala povinnosti učit i dvojčata, tak s nimi jako starší bratr obnovil vztah a teď jsou si dost blízcí. Maxovi je teď 20 let, dvojčatům 15 let a tak už mají nějakou tu představu. Carlyn je spořádaná, učenlivá a ráda se vzdělává, taky by chtěla tak za dva roky nastoupit na stejnou školu jako Max. Cal je trochu jiný, rád se baví, povídá si s rodiči a nemá rád sezení u psacího stolu. Proto má rád procházky po zahradě a poznávání jeho rodné země, Řecka. Rodiče chtěji úplný opak. Aby Cal nastoupil na školu, stejně jako Max a víc se vzdělával a Carlyn aby zůstala v Řecku, popřípadně by ji chtěli provdat za nějakého prince z jiné země. Maxovi rodiče se teď více soustředí na dvojčata protože ví, že je Max spořádaný, ví jak se chovat. A ačkoliv se s ním vídají dvakrát za den, jsou na něj hrdí. Jeho rodiče jsou chápaví a stejně tak, jako Max respektuje je, tak i oni respektují jeho názor. Proto nikdy nevznikla žádná hádka.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama