Luna Quintana

18. září 2016 v 19:18 | Tassia Boyle
JMÉNO: Luna Quintana
PŮVOD: Španělsko
DATUM NAROZENÍ: 12.8. 2019

Začneme mými tetováními. Půjdeme od shora. Na pravém zápěstí mám vytetovano urůži, černou růži a bylo to mé vůbec první tetování. Další mám na pánevní kosti u podbřišku a to dvě malinkaté hvězdičky. No a poslední na kotníku a to srdce. Pokud jde o můj styl, je to rozhodně punk-rock, tudíž černá barva převážně. Jenže vzhledem k tomu, že jako princezna nemám povoleno kupovat si například roztrhané džíny- budeme dělat, že žádné nemám - oblékat se pokud možno co nejvíce vyzývavě. Krátké sukně sotva pod kolena, tílka s velkým výstřihem a podobně. A když už mě donutí k šatům, tak jedině krvavě rudé. Jediná princeznovská věc, kterou miluji jsou podpatky. Pokud možno vysoké, protože se svými 164 centimetry se mi vysoké boty hodí. Když mě uvidíte poprvé, určitě si na mně všimnete dlouhých kudrnatých vlasů. Naprosto je na sobě miluji a jejich péčí jsem schopna strávit klidně celý den. Mám výhodu, že stačí, abych si vlasy umyla a s amy se nakurdnatí, i když se musím přiznat, občas si je schválně vyžehlím, aby byly rovné. Další věcí, která vás jistě zaujme je černá rtěnka a oční stíny a k tomu nějaké barevné nehty. Respektive černé, nebo červené nehty. To je o mém stylu asi vše a jestli se vám nelíbí, tak si trhněte nohou.
Rebelka. Stačí jedno slovo? Nestačí? Fine, tak já se jdu popsat. Jsem ten tip holky, které dvorní etiketa moc hlavu nedělá. Jsem schopná řic kterékoli jiné princezně, že vypadá jako kdyby jí sežvýkala kráva a ona právě vylezla z .. vy víte odkud. Tudíž k té rebelce přidejte ještě drzost. Rebelka jsem převážně proto, že místo abych se věnovala jako má perfektní sestřička jízdě a drežuře koní, já si koupila motorku a udělala si řidičák. Moc dobře si pamatuji, že když to máti zjistila, měla jsem dva měsíce domácí vězení a motorku zavřela do sklepa, aby naší královskou rodinu nikdo nemohl pomlouvat. Chápete? Pomlouvat za to, že máme před palácem motorku. K tomu se váže má další vlastnost a to chytrost. Jsem velice učenlivá na jazyky. Umím mimo španělštiny také francouzsky, anglicky, italsky a česky. Matematika ani jiné přírodní vědy mi nedělají problémy. Pokud však máte odvahu seznámit se s touto drzou, rebelskou a naprosto nezpůsobilou princeznou, můžete přijít na to, že uvnitř jsem docela přátelská a své přátele, které nemám bych byla schopna bránit i za cenu vlastního života. A i když se to nezdá, i já toužím po pravé lásce.

Pokud tohle bude číst matka, vlastnoručně mě umlátí kabelkou. A teď vážně. Budu vám vyprávět překrásnou pohádku. V zemi, jménem Španělsko vládla královská rodina Quintana. Jejich prvorozenou dcerou byla Iris. Už od malička bylo jasné, že je to ta nejlepší dcera pod sluncem. Perfektně své rodiče reprezentovala. Měla dlouhé blond vlasy a modré oči stejně jako její matka a byla skoro symbolem hodné dcerušky. A pak jsem přišla na svět já. Zrzavá, tmavooká dívenka, která byla naopak celý svůj otec. Byla jsem přesným opakem své drahé a milované sestry. A ano, jsem ironická. Já a Iris jsme jako protiklady. Ona na svůj první ples přišla v nádherných šatech a dělala své rodině čest. Já místo toho na svůj první ples nepřišla a.. z toho plyne, že jsem taková černá ovce rodiny. Rodiče tuto školu našli jen proto, aby se mě zbavili a já sem jdu jen proto, abych se zbavila jich. Doufám, že jsem tak naše rodinné vztahy popsala podle vašeho přání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama