Killian Yates

29. září 2016 v 12:18 | Tassia Boyle
JMÉNO: Killian Yates
PŮVOD: Wales
DATUM NAROZENÍ: 3. 12. 2013Killian je vyššího vzrůstu, který činí metr osmdesát pět s pružnou a přesto pevnou postavou. I přestože to není žádný Hulk Hogan, má překvapivou sílu. Se svým tělem dokáže skoro až kaskadérské kousky. Jako dítě rád lezl po výškách, ale také z nich rád padal, proto v těle nemá kost, která by nebyla aspoň jednou zlomená. Jeho oči jsou modré jako obloha před bouří, což téměř naznačuje i jeho povahu. Jeho matka jej naučila se oblékat podle situace, tudíž je nepravděpodobné, že by si na vyučování vzal pyžamo nebo na maškarní pytel od brambor. Čas od času sebou nosí deštník, ve kterém má ukrytou malou, tenkou a přesto ostrou čepel. To není jediné, co se ukrývá pod pokličkou. Ve svém pokoji měl celý arzenál, ale do školy si vzal jen malou hrstku z toho. Diskrétnost je důležitá, zvlášť pro tohoto modrookého ďábla.
Killianova povaha je dosti složitá. Jako byste zkombinovali Courfeyraca z Bídníků a Elle Driver z Kill Bill. Je to osobnost, která má ráda extrémy. Své záliby má jako práci, o které by nikdo správně vědět neměl. V patnácti se na dlouhé dva roky zdáchl a když se vrátil byl o oko chudší, zato o zkušenosti bohatší. O zkušenosti, o kterých se rodičům nesvěřoval. Když si zrovna Killian nehraje na hodného synátora a právoplatného dědice malého Walesu, tak obstarává svou úlohu nájemného vrahouna. Občas si rád hvízdá, prozpěvuje, hází ironické poznámky a loví vnadné ženy. Je to prostě rebel!


Killianova rodina sčítá jen několik větví příbuzných, které viděl jen dvakrát, třikrát v životě a samozřejmě jeho nejbližší, tudíž otce, matku a tři bratry. On sám se narodil jako druhý nejstarší, dokud jeho staršího bratra nepostihla velmi podivná choroba v podobě zadušení polštářem. Kdo za tím mohl být? To se již nikdo nedozví. Ale díky té nešťastné nehodě se stal dědicem jejich malého království, na které skoro každý zapomíná. Jeho vztahy s rodinou jsou dost rozporuplné. Na oko se tváří, jak moc je miluje, přitom by je nejraději všechny viděl sedm sáhů pod zemí. Přijdou mu neskonale tupý a neschopný řádně vládnout jejich zemi. Dává jim za vinu to, že na Wales každý zapomíná. Jakmile on usedne na trůn, vše změní. Od základů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Killian Yates Killian Yates | 9. října 2016 v 22:45 | Reagovat

Jeden z prvních dnů se nestydatě prohrabal spodním prádlem Virginie. Jelikož jak se říká, kde je otevřeno, tam je povoleno!
Dalšího dne se v jídelně seznámil s Portugalskou princeznou. Oproti jiným byla docela vyrovnaná a neměla potřebu se s ním hádat, když zrovna měl potřebu hanit Česko. Nejspíš se s ní již někde setkal, ale až dnes se mu skutečně vryla do paměti. S ní by si klidně i na kus řeči skočil znova.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama