Gunner "Granny" Vallace

28. září 2016 v 14:05 | Tassia Boyle
JMÉNO: Gunner "Granny" Vallace
PŮVOD: Švédsko
DATUM NAROZENÍ: 17. 9. 2015


Granny je přes metr sedmdesát měřící černovlasý princ s dokonale modrýma očima, která na první pohled upoutají i slepce. Jeho tělo není ani vyloženě stallonovské ani vyloženě koncentrákovské. Je tak akorát a nemíní na tom nic měnit. Cvičí, když se mu chce, jí, když se mu chce, takže občas je mírně při těle a občas se začne blížit aspoň tomu Stathamovi. Na prince se neobléká zrovna elegantně, nahází na sebe vždy, co se mu líbí a ne to, co se líbí ostatním. Je to prostě rebel!
Jak by se dal Granny popsat? Je to mírně psycho, nezkrotné psycho, které trpí kleptománií ohledně velkých věcí a když se mu někdo zalíbí, je schopný ho stalkovat celé dny i noci. Dokáže být milý a hodný, ale když jej někdo nasere, tak nezná přítele. Jeho záliby není zrovna nejlepší vytahovat na veřejnost. Zaručeně by to pošpinilo jméno jeho rodiny, ale musíme si přiznat, že skoro celou svou osobnost podědil po svém otci. Dokáže být nehorázně neodbytný, až vtíravý, že by se to mnohem nemuselo líbit. Vlastně by se to nemuselo líbit nikomu. Je to zarputilý fanoušek Tarantino a všech filmů, na které kdy tento mistr šáhl. Dále je nehorázný blázen do starých akčních hvězd. Občas se chová jako husita a jen tak z hecu pálí knihy. Špatné knihy. Ty dobré bere na milost. To je celá jeho láska ke čtení. Nanejvýš si dokáže přečíst výsledky dostihů. Jeho záliba se nachází na dně láhve a v několika druzích drog. Jeden den vidí létající vidle, co mu vyprávějí o konci světa, druhý den vám dokáže básnit o tom, jak hamburgery vidí do budoucnosti. Není to lehká osobnost a těžko se s ním vychází, i když o sobě tvrdí, jak je to přátelská a milá povaha. Ale když už ho dokážete pobrat i se všemi jeho nedostatky, tak ... jste zřejmě větší magor než on.

Gunnerova rodina není přiliš velká. Skýtá pouze otce Thadeuse, matku Juliet a mladší sestru. Jak je již zmíněno, jako na nejstaršího syna na něj matka kladla ohromné nároky. Jeho otec byl o dost mírnější. Nikdy nebyl z kralování vyloženě nadšený, ale zdědil tento post po svém otci a tudíž musel vykonat svou povinnost, která nyní čeká i na Gunnera. Jelikož je Gunner stejně nezkrotká a mírně psychotická povaha jako jeho otec, nemá jej matka příliš v lásce a příčí se jí představa, že by měla království přenechat v jeho rukou. Mnohokrát se to snažila svému muži vymluvit, naznačovala mu, jak by bylo lepší, kdyby Gunner prostě jednoho dne zmizel a jeho povinnost by připadla na mladšího sourozence. Ale otec jej měl svým způsobem rád, tudíž svou ženu vždy poslal do míst, kde slunce nesvítí. Jejich manželství bylo svým způsobem i dost "italské". Zaručeně jejich vztah nevznikl z lásky, pouze z povinnosti. A to Freya očekává i od svého syna, když už se jej nemůže potajmu zbavit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gunner Vallace Gunner Vallace | 9. října 2016 v 22:36 | Reagovat

Z prvotních dní si příliš nepamatoval. Na to byl příliš v lihu. Ale první hodina s "Vorvaněm" ředitelkou se mu zapsala do paměti hlavně tím přidrzlým Prusákem či Rusákem. Ten blb se vážně pokoušel hádat s ředitelkou celého toho ústavu. Pak když se s ním začal hádat i Fiňák, musel se do toho náš Granník jednoduše vplést. A vysloužil si za to ránu pěstí přímo do jeho milovaných brýlí z vietnamské večerky za rohem! To mu zaručeně nikdy neodpustí. Nechtěně toho dne ještě nazval Rusáka komoušem a Němce nacistou, ale to jistě brzy zapomenou.
Další a další dny jsou jako v mlze kromě jednoho večerního štrádování po chodbě, kdy nemohl spát, jelikož mu došel chlast z jeho tajné zásobárny. Došel až do společenské místnosti, kde Fiňák zrovna mučil piáno. Chtěl být zcela neviděný a tak se položil na vrzající pohovku, která se mu jednoduše nechtěla poddat. A to dalo okamžitý důvod k tomu, aby na něj Fin promluvil. A docela i normálně. Tak se mu v zápalu abstinenčních příznaků omluvil za jeden den, kdy mu urazil jeho zem a Fin ... se usmál? On samotný z toho skoro sletěl na zem a hned potom se Fiňák začal chovat jako obvykle. Z něj ještě bude mít nočních můr!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama