Freja Josefine Larsen

28. září 2016 v 20:29 | Tassia Boyle
JMÉNO: Freja Josefine Larsen
PŮVOD: Dánsko
DATUM NAROZENÍ: 7. 4. 2015


Freja je typická představitelka dcery bohatých rodičů. Velmi pečuje o svůj vzhled a dává si záležet na tom, aby vždy vypadala upraveně. Ať už se chystá na nějaký ples či procházku po jejich zahradě, předchází tomu velké přípravy. Své hnědé vlasy zásadně nosí rozpuštěné a jemně navlněné, nebo hezky svázané ve volném drdolu. Co se týče líčení, miluje výrazné rty- nejlépe červené rtěnky. Maluje si obočí, používá řasenku a ráda si konturuje obličej. Celkově miluje experimentování v líčení a před zrcadlem dokáže sama sedět i dvě hodiny. Pokud se ale chystá na nějakou akci, pak se ráda svěří do rukou někoho zkušenějšího a zvolí jemnější líčení hodné budoucí panovkyně. Užívá si toho, že se může nechat hýčkat péčí svých poddaných. Miluje obrovské voňavé koupele, masáže, saunu, vířivky a vybírání šatů, to je teprve něco pro ní. Libuje si v nabíraných sukních, tylu, růžové, všechno by nejradši zdobila flitry a třpytivou látkou a to samé platí i u lodiček. V podstatě jí není možné potkat v kalhotech, krátké sukni či tílku. Nemá ráda přílišné odhalování se a ctí správnou etiku. Co se bot týče, miluje vysoké podpatky. K balerínám se odhodlává velmi dlouho a tenisky by na sebe v žádném případě nevzala. Je pyšná na svůj úsměv, pečuje o své zuby a snaží se působit mile a přátelsky. Je vysoká 174 centimetrů, má štíhlou postavu a její chůze je vždy klidná a vyrovnaná.
Miluje zájmy, které jsou naprosté klišé, ale v její rodině nezanedbatelné. Jízda na koni, hra na piano, výuka cizích jazyků nebo třeba malování. Ráda se rozvíjí a nedělá jí problém podřídit se tomu, co chtějí její rodiče. Celkově je nekonfliktní a své rodiče bezmezně miluje, má v nich respekt a také vzor. Má vlastnosti, které by měla mít každá správná princezna- je milá, hodná, vstřícná, spravedlivá a klidná. Co si ale budeme nalhávat, jakmile se vzdálí od svého domova a v jejím okolí se objeví někdo z jejích vrstevníků, tuto stránku překryje její alter ego a ona se jako lusknutím prstu změní. Je z ní celkem namyšlená, egoistická mrcha, která se nebojí udělat někomu ze života peklo. Samozřejmě tak, aby na to nikdo vyššího postavení nepřišel. Co se týče jejích slabých stránek, pak je to určitě důvěra v ostatní a přílišná žárlivost. Nedává to ale moc znát, protože si nerada pouští lidi k tělu. Raději se drží zpět a jen si s ostatními pohrává. Její největší plány do života? Užívat si luxusu, nechat se opečovávat a najít si manžela, který jí bude bezmezně milovat a zahrnovat dárky a láskou.

Donedávna si tato princeznička žila pouze v náručí své matky, jejíž jméno jí záviděla už odmala. Zenya byla jak skvělá vládkyně, tak i matka, poradkyně a kamarádka v jednom. Ráda s ní trávila svůj čas. Ačkoliv se k sobě chovaly trochu s odstupem, jak je správné pro takto postavené ženy, měla jí moc ráda a neuměla si představit, že by bez ní cokoliv zvládla. Samozřejmě ale na trůnu neseděla ona, nýbrž její manžel a Frejin otec Magnus Federik. Ačkoliv je občas příliš přísný a trochu nervák, má ho taktéž moc ráda a plně v něj důvěřuje. Nikdy mu neodporovala a možná to ulehčovalo jejich vztah. Jako jejich jediné dítě byla vždy rozmazlovaná a měla vše, co si umanula. V roce 2033 se ale rodičům narodila jejich druhá dcera Maya Sophia, čímž byla Freja odsunuta na druhou kolej- nebo se tak aspoň cítila. Proto se rozhodla ona i její rodiče pro nástup na tuto školu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Freja Larsen Freja Larsen | 2. října 2016 v 17:00 | Reagovat

Včerejší zahajovací ples byl parádní. Nečekala jsem, že se budeme mít možnost už tak dobře seznámit. Začal proslovem ředitelky, což nebylo nic ohromně skvělého, ale aspoň jsem měla spoustu času na pozorování ostatních. Celý večer jsem se držela s Nari, se kterou jsem se měla možnost seznámit jako první. Celkově bych to shrnula tak, že to mohla být větší katastrofa.

Dnes jsem byla očíhnout palác a zjistila jsem, že tu máme skvělý bazén. Večer jsem do něj proto šla a čekala jsem, že tam někdo bude. Taky, že nakonec někdo přišel- princezna Aurelia. První dojem na mě neudělala příliš dobrý. Neměla by mít princezna šaty a lodičky? Ona je úplný opak. Jak nějaký bubeník rockové kapely. Ale nakonec se zdála být celkem milá, tak jsem ráda, že jsem si konečně našla někoho dalšího, s kým se popřípadě budu moci bavit. Ono to zatím totiž vypadá, že tu jsou buď samý rebelky, nebo ufňukaný holky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama