Charlie Natalee Loope

25. září 2016 v 15:42 | Tassia Boyle
JMÉNO: Charlie Natalee Loope
PŮVOD: Virginie
DATUM NAROZENÍ: 5. 5. 2015

Charlie nosí oblečení různých barev, i když je už pár let zamilovaná do své zbírky krémových šatů. Doma jí učili nosit jenom šaty, takže by sme u ní ve skříni našly jak ve stylu mořské panny, tak i honosné s obrovskou sukní. Obvykle nosí menší výstřihy. Nerada nosí náušnice a náhrdelníky, ty jí přijdou až moc přeplácané, v kombinaci krásných šatů. Ty jí k životu stačí, protože se celý život řídí heslem - v jednoduchosti je krása.

Charlie je trošku rozmazlená, kvůli přehnané péči svých rodičů. Ten, kdo jí pozná blíže, zjistí, že je nesobecká a pořádně tvrdohlavá. Na druhou stranu pěkně výbušná a malinko přehnaně starostlivá. To, co jejímu okolí vadí nejvíc, je agresivita, které propukne, vždy, když se k Charlie přiblíží nějaký muž (krom jej rodiny).


Charliina rodina se skládá z patnáctileté mladší sestry Kris, které to jako princezně jde od ruky, bratra Lukeye, jemuž je pět let s ročních dvojčat Sama a Lii. Její rodiče jsou královna Theressa a král Andrew. Kris by byla výborná královna, protože se chová jako opravdová dáma, je laskavá a trochu dětinská. Luke je samozřejmě ještě malý kluk, který si radši hraje, než zkouší královskou korunu. Andrew je laskavý a moudrý, ani se pořádně neumí naštvat. Podobně je na tom i královna Theressa, která ví, co je pro její děti dobré. Občas je jen trochu výbušná a obvykle tvrdohlavá.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charlie Loope Charlie Loope | E-mail | 29. září 2016 v 19:54 | Reagovat

Dnešek byl obyčejný. Ráno jsem vstala, provedla hygienu a odkráčela na snídani, kterou jsem si chtěla dát v zahradách, na čerstvém vzduchu.
Pak za mnou zničehonic přiběhla komorná, s tím, že mě shání celé ráno, ale když si všimla, že spím, nechtěla mě budit. Přinesla mi na podnosu dopis. Dojedla jsem snídani a dopus hodila na svou postel. Do večerních hodin jsem se procházela zahradami a četla si další díl své oblíbené knižní série.
Mezitím, jsem dočista zapomněla na onen dopis. Když jsem si šla lehnout, spatřila jsem dopis. Kdybych si bývala nevšimla královské pečeti Virginie, dopis bych neotevřela.

V dopise bylo velmi stručně napsáno, že otec nabídl sestře stejnou princeznovskou akademii jako mě.
Nebyla jsem z toho vůbec nadšená a zbytek týdne doufala, že Kriss nabídku odmítne.

2 Charlie Loope Charlie Loope | 4. října 2016 v 17:00 | Reagovat

Pár dní jsem se na chodby neodvážila. Nakonec jsem, ale stejně musela vyjít před dveře a nadechnout se čerstvého vzduchu. Byla jsem uzavřená do sebe a hledala odpovědi na svoje otázky. Věděla jsem, že se Alexander po chodbách prochází hodně často.. Ale stejně jsem prostě musela. Procházela jsem se po chodbách a snažila si namluvit, že čekám na kamarádku, ktetá má velké spoždění. Jenže pak se objevil on - Alexander. Chtěla jsem od něj pár dnů klid, než mi začal pořádně šrotovat mozek. Jenže, jsem ho potkávala příliš často. Totálně mi zamotal hlavu!
Hned přišel ke mně a předhodil, že se bál, že na polibek zapomenu. Ujistila jsem ho, že to nebylo nikdy v plánu.
Zeptal se mě, jestli bych stanula po jeho boku. Z chudáčka jsem si z něj střílela a říkala, že po jeho boku stojím dávno. Vypadal chvíli, jakoby chtěl vybuchnout. Jenže pak se na scéně objevila vážnost v jeho hlase a nakonec odešek s umístěním, že jsem ho ničím neurazila. Sice nevím, co si o tom myslet.. Ale dal mi aspoň chvíli na rozmyšlenou.

Když jsem se ovšem po procházce v zahradách vracela k sobě, všechno moje spodní prádlo bylo vyházené na zemi. Na Alexandera bych to netypovala. Na chodbě stála další dívka a dva chlapci.. Možná to byl nějaký hobit, kterému si nelíbilo, jak jsem urážela Legolase.. Jinak vážně nevím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama