Bonny Lowenna Hemilton

25. září 2016 v 16:51 | Tassia Boyle
JMÉNO: Bonny Lowenna Hemilton
PŮVOD: Skotsko
DATUM NAROZENÍ: 18. 2. 2015

Všichni mi tvrdí,že vypadám na mnohem starší než ve skutečnosti jsem. Nevím čím to je,možná mým stylem oblékání. Potrpím si totiž na eleganci a o módu se velmi zajímám. Mé oblíbené značky jsou Versace a Dior,což je styl velmi luxsusní. Avšak nikdy neodolám svým šedým teplákum a teniskám. Co se týče barev, nejsem moc vybíravá.Nejvíc mě však zaujala namořnická modř. Své vlasy nosívám spíše rozpušťené jelikož z nějakého důvodu nemám ráda své uši.Jedno z mých tajesmtví je, že nosím kontaktní čočky.Ve svých brýlích totiž vypadám jako mimozemšťan.Většina lidí mi říká spíše mým druhým jmeném, Lowenna. A to nejspíš proto, že význam tohodle jména je ,,rozradostněná". Podle všech je to totiž velmi trefné. Možná je to pravda, jsem totiž schopná radovat se z maličkostí.
Velkou radost mi děla když mohu pomáhat jiným lidem. Kdybych mohla zachránila bych všechny, jenže nejsem naivní a vím, že to není možné. Miluji zpěv a už od svých devítí let hraji na klavír. Je to asi další věc co mám po svém tátovi. Neodolám ničemu co má v sobě nádech umění a hudby. Dalo se by se vlastně řici, že hudba je moje nejlepší kamarádka. V mém postavení je totiž velmi těžké najít opravdové přátele. Další mou zálibou jsou knihy a především straší literatura. Velmi dobře my jde také plavání, ale abych pravdu řekla vůbec mě nebaví.Jenže jsem princezna a nějaký sport bych umět měla. Když jsem byla menší vyhrála jsem cenu za nejrychlejší plavkyni. Mým snem však bylo jít na soutěž zpěvu a vyhrát možnost nahrát vlastní píseň. Jediný komu se tahla přiložitost libila jsem byla já a můj skvělý otec. Nyní se tedy zpěvu jenom věnuji a snažím se nerozčílit svou matku.

Má rodina je velmi rozrostlá.Snad vám tedy nebude vadit ,že představím jen své rodiče a o několik let mladšího brášku Eda,který se také chystá nastoupit na tuhle školu.Máma se jmenuje Beth a je to velmi urozná žena.Potkala mého tátu na jedné menší akcy,která se konala na našem zámku.Otec tenkrát nebyl nic,než jen pouhopouhý kapelník.Proto byla pro oba dva tahle situace velmi těžká.Nakonec spory s pravidly a matčinou rodinou zvládli a z jejich velké lásky jsem se narodila já. Bonny Lowenna Hemilton. Po dalších dvou letech přišel na svět můj zrzavý bratr Edward.Tenhle kluk je úplný opak mě,což mezi námi vyvoláva neustále hádky a pošťuchování. Na veřejnosti se však krotíme a vypadáme jako surozenci co se z celého srdce milují.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama