Aurora Nicolaisen

25. září 2016 v 15:17 | Tassia Boyle
JMÉNO: Aurora Niolaisen
PŮVOD: Norsko
DATUM NAROZENÍ: 17.4. 2017

Co se jejího stylu oblékání týče, má ráda spíše tmavé barvy, které i preferuje, ale zase nelze říct, že by ve své skříni se nenašli i světlé nebo barevnější kousky. Žádné barvě se zase nijak moc nevyhýbá. Moc ráda nosí šaty a to ať už se jedná o delší a nebo naopak kratší třeba jen do poloviny stehen. Ale nevyhýbá se ani džínům, nějakému tričku a bundičce a i přesto, že její rodiče byli proti, také si to někdy vzala na sebe. Zkrátka si nikdy nenechala příliš kecat do toho, co nosí. Často a vlastně převážně nosí vysoké podpatky, což vzhledem k jejím pouhým 158 centimetrů je to i docela přínosné a rozhodn to blbě nevypadá. Že by jste jí někdy viděli v takových teniskách přííliš nehrozí, zkrátka u ní vždy vedly a taky vedou podpatky. Celkově si na botech dost potrpí a má jich dost, ačkoliv u nich už moc nemusí barvy, to si stojí za tím, že černá je nejlepš možnost, jelikož si je opravdu může vzít k čemukoliv. Další bod jejího šatníků by mohli být šperky, taky jich nemá málo, ale rozhodn by se u ní nenašli žádné extravagantní, ty se jí spíše příčí, v tomhle dává přednost prostě jednoduchosti. Další, na co by jsme se u jejího vzhledu mohli zaměřit jsou její rudé dlouhé vlasy. Jistě o vlasy pečuje, ale nepotrpí si na účesy. Ve většině případech je k spatření s rozpuštěnými vlasami. Někdy s vlnitými, jindy s rovnými. A úplně poslední částí je líčení. Popravdě se ani moc nelíčí. Dává přednost své přirozené kráse, která jí rozhodně nechybí a snad nikdy na ní neuvidí nikdo více, než řasenku a rtěnku či jen lesk na rty. Dokonce ani nehty nelakuje nějakými pestrými barvy, když už použije lak, tak průhledný a nebo vsadí na francouzkou manikúru.
Její povaha nepatří mezi ty nejjednoduší a často je těžké se v ní vlastně vůbec i vyznat. Je velice sebevědomá a cílevědomá, čili si za svým cílem pevně jde a nenechá si ani moc s ničím poradit, čili i přesto, že by někdo měl pro ní jednoduší řešení, udělá to podle sebe a tím složitějším, z čehož lze vyvodit, že je i tvrdohlavá. Nedělá jí problém, pro to, aby něčeho čeho chce dosáhla, s někým i manipulovat. Lidé, na kterým jí nezáleží jsou jí vlastně ukradení, ale naopak, na ty, kteří jsou jí blízcí, nedá dopustit. V případě potřeby se zvládá i přetvařovat, aniž by to někdo poznal, minimálně to nepoznají ti, kteří jí neznají dobře. Je poměrně společenská a má ráda zábavu. Nedělá j příliš velký problém mluvit s lidmi i s těmi, které vidí poprvé, ale rozhodně jim o sobě hned vše neprozradí. Na své soukromí si zase dává pozor. Co se jejích zálib týče, stojí za zmínku třeba to, že umí hrát na klavír a nebo, ačkoliv je to pro princeznu možná trochu netypické, ovládá šerm. Také umí mluvit hned několika jazyky a to kromě jejího rodného, tedy norštiny, umí také dánštinu a švédštinu, která je s norštinou obdobná a dále angličtinu a francouzštinu. Mezi její zlozvyk, když je nervózní by se dalo zařadit kousání spodního rtu a pokud něco chce, tak najít si někoho koho by milovala, ale on jí, což může být o něco složitější záležitost, vzhledem k tomu, že si jen tak někoho nepustí až tak moc k tělu.

Její rodina není nějak výrazně velká, ale na druhou stranu ani zase nějak moc malá. Krom její matky a otce má ještě jednoho staršího bratra a dále by se pak našli rodiče nebo sourozenci jejích rodičů, či nějaké sestřenice nebo bratranci a další vzdálení příbuzní. Každopádně dopodrobna tu psát její rodokmen by bylo zdlouhavé. Se svou matkou a ani otcem neměla nijak výrazně špatný vztah, ačkoliv samozřejmě nějaké občasné hádky a neshody nastali. S bratrem Adrianem měla ale vztah skvělý. Rozumněla si a vlastně stále rozumí si s ním přímo skvěle a pokud se někdy na někoho potřebovala obrátit, šla právě za ním. Adrian jí vždy podržel, když to potřebovala, ačkoliv je zase pravda, že jí někdy rozčilovala jeho přehnaná starost o ní. Momentálně už ale nejsou zas tak moc často v kontaktu jako dříve, vzhledem k tomu, že ona odjždí na tuhle školu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama