April Penelope Bristow

19. září 2016 v 18:51 | Tassia Boyle
JMÉNO: April Penelope Bristow
PŮVOD: Velká Británie
DATUM NAROZENÍ: 20.4. 2016


Na April je hned jako první vidět její přívěsek s fénixem, rodovým zvířetem její rodiny. Nosí ho ve dne v noci a je pro ni neskutečně cenný. Co se týče oblečení, má radši jemné, nijak křičící barvy. Miluje elegantně a hlavně originálně vyhlížející oblečení, takže šaty na ples si vybírá neskutečně dlouho. Na každodenní nošení preferuje nejčastěji černé sukně asi po kolena a k tomu nějaké pěkné tričko, či jiný top. Má ráda trička s nějakým netradičním potiskem, často zvířat nebo spirituálních věcí. Na nohách má nejradši tenisky, ale nepohrdne ani balerínami, ale podpadkům se vyhýbá širokým obloukem. Sice je umí nosit a nějaké i má.. Ale nikdy jí to nebylo pohodlné. Ze svých dlouhých vlasů si každý den něco splete, a nebo je prostě nechá volné.
April je na první pohled úplně normální člověk. S lidmi, které potká poprvé, nemá nijak zvlášť problém mluvit, povídá si docela ráda. Ovšem po bližším seznámení se přestává bát být víc.. svá. Trhlé nápady jsou její doména a často ve věcech vidí něco, co by normální člověk nespatřil. Není nijak pomatená, nebo šílená, jenom prostě výstřední. S kamarády si povídá ráda a normálně, ovšem ráda s nimi rozvíjí své konspirační teorie, že vlastně holubi jsou vlastně trochu psi, potože si všechno značkují.. trochu jinak. Pro ni není nic nemožné a hlavně, legrace musí být. Nemá ráda suchary, kteří nad jejími nápady jen kroutí hlavou. Ve větší partě lidí je trochu nenápadná, ale stále usměvavá a odpovídá. Co se týče oblíbených činností, často s sebou tahá foťák, protože jí fotky dávají novou perspektivu. Fotí všechno a všechny. Také miluje zvířata, proto moc ráda pracuje s koňmi. Nesnáší své prostřední jméno, proto ho také nikdy neříká a nechce, aby ho někdo věděl.. Ale jaksi jí to nevychází. Někdy mívá spací dny, takže prostě leží a pospává. V podstatě neexistuje činnost, kterou by si nezkusila, nebo si nechtěla zkusit, je otevřená úplně všemu. Musí zjistit, jak něco funguje, jinak nedá pokoj, i když někdy ostatní její nadšení nesdílí. A vůbec, hrozně snadno se nadchne, nadšený obličej je vlastně její každodenní. Není moc často smutná, naopak se snaží vyhnat smutek z hlavy lidem, které má ráda. Je to zažraný optimista.

Ze tří sourozenců prostřední April nikdy neměla se svou rodinou problém. Její matka, Brianne, porodila dvě dcery a jednoho syna. Její bratr Josh je nejstarší z nich a vždycky si své sestřičky chránil, avšakteď ho April už moc nepotkává, protože jezdí všude po světě a reprezentuje svou vlast a rodinu Bristowů. Apriliina mladší sestra Melody je roztomilé desetileté děvče, hodně energická a akční dívka. April měla vždy nejlepší vztah s jejím otcem Chrisem a svými sourozenci, s její matkou se občas pohádala, obě dvě měly rozdílné názory o tom, jak by se měla chovat. Ale i přesto na ní April myslí v dobrém.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama