Antonius Renner

29. září 2016 v 14:49 | Tassia Boyle
JMÉNO: Antonius Renner
PŮVOD: Rakousko
DATUM NAROZENÍ: 4. 1. 2016


Antonius měří průměrných 180 centimetrů. Jeho vlasy často trčí do všech stran a vypadá jako by si je vůbec nečesal. Věřte však, že se o to snažil. Jeho tvář je celá posetá pihami, které však v zimě blednou. Postavu má spíše hubenou, ale poslední dobou cvičí a začínají se mu rýsovat nějaké ty svaly. Většinou ho uvidíte v dlouhých kalhotech a košili. Má rád zelenou barvu a často se do ní obléká.
Antonius je typ člověka, kterého by jste si vzali sebou na pustý ostrov na ukrácení dlouhé chvíle. Je milý a vždy najdetéma na rozhovor. Může s vámi mluvit o všem od počasí po politické problémy států. Moc rád mluví. Dalo by se říct, že málokdy zavře pusu. Rád ale vyslechne i někoho jiného. Jenmálokdy je smutný. Pokud ho někdo urazí jen to přejde mávnutím ruky nebo ironickou poznámkou. Miluje sarkasmus a černý humor. Ví, že když mu život dá citróny má z nich udělat citronádu a tu chrstnout životu do tváře. Takový má přístp k životu. Hraje na housle a miluje zpěv. Také zbožňuje četbu.

Antonius vyrůstal v sirotčinci, kde si ho v jeho dvou letech všimli Maria a Kurt Rennerovi. Adoptovali si ho, protože se už delší dobu nemohli dočkat dítěte. Po několika letech k němu přibyla sestra Katrin, které je teď třináct let. Má ještě dva mladší sourozence- dvojčata Elisabeth a Alexander, kterým je pět let. Všechny děti jsou adoptované, protože královna nemůže mít z nějakého neznámého důvodu děti. Protože je jejich první dítě, má s rodiči skvělý vztah. Ví o tom, že je adoptovaný, ale nevadí mu to a tvrdí, že rodina se neomezuje krví a geny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama