Alexander Naouri

25. září 2016 v 22:55 | Tassia Boyle
JMÉNO: Alexander Naouri
PŮVOD: Ruská federace
DATUM NAROZENÍ: 22. 2. 2015

Má výška nepřesahuje 170 cm. Moje matka vždy dbala na to, abych se oblékal jak se na prince a budoucího krále sluší a patří, abych vždy byl jako ze škatulky. Tedy řádně upravený, oblečený a měl skvělé vystupování. Proto mezi moje nejčastější oblečení patří černý oblek, kde na prsou od saka nosím odznak ze zlata, na kterém je vyobrazena ruská orlice a také sněhově bílá čistá košile, což čas od času doplním i kravatou. Při bližším zkoumáním mého obličeje je možno si povšimnout malé jizvy nad pravým obočím kterou jsem získal při pře s bratrem.
Jsem tvrdohlavý, ješitný, umíněný člověk, který často taktizuje a vždy jde za svým cílem i přes mrtvoly, ale stejně tak jsem přátelský, nebojím se uznat svojí chybu a jsem zcela odevzdaný své rodině, které se snažím dělat čest. Ačkoliv jsem přátelský člověk, co si rád povykládá s každým, tak si nikoho plně ke svému tělu krom svojí rodiny nepustím. Stejně jako ostatní lidé na světě mám i já řadu povinností a koníčků. Mezi mé přední povinností patří studium etikety, historie a šerm, na kterém si zakládá náš otec. Mezi mé koníčky patří četba, poslech vážné hudby s dobrou knihou a určitě povídání si s přáteli.


Moje rodina má už aristokratické kořeny z dob Ruského Impéria, což je podloženo v historických záznamech. Rodina je opravu velká, těžko by se člověk dopočítal bratranců a sestřenic, které mám. Proto půlku části své rodiny vůbec neznám a další půlku části rodiny neznám tak dobře, jak bych rád. Můj nejbližší rodinný kruh tvoří otec-král Alexander, který původem pochází z Moskvy, matka-královna Sonia narozená ve městě Irkutsk, poté mojí mladší sourozenci, Dimitri a sestry Diana a Alisa. Hlavou naší rodiny samozřejmě otec, který má vždy poslední slovo a jeho rozhodnutí je to konečné rozhodnutí. Otec si je dobře vědom že pokud chce mít musí hodně zbrojit a vládnout želenou rukou, stejně tak že musí být laskav ke všem, co si to zaslouží. Naše rodina patří mezi nejbohatší na světě díky surovinám, které nám Naše země nabízí. Mezi tyto hlavní komodity patří ropa, zemní plyn, barevné kovy, uran a mnoho dalšího. Mezi další odvětví našeho bohatství patří zbrojní průmysl, chemické závody a automobilový průmysl především značky vozů Kamaz.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama