Alessia Del Rosario

22. září 2016 v 17:10 | Tassia Boyle
JMÉNO: Alessia Del Rosario
PŮVOD: Itálie
DATUM NAROZENÍ: 30. 8. 2015

Vzhledem ke svým jemnějším rysům a drobnější postavě se snažím přizpůsobit k těmto faktům. Mám ráda jemné, až decentní šaty v mých oblíbených barvách (růžová, tyrkysová, bílá a meruňková) a můj styl je spíše elegantní. Nebyla bych to však já, kdybych si nenašla nějaké ty výjimečné dny, kdy rapidně opustím od svých stylových zásad. A to docela dosti rapidně, takže když mě někde zahlédnete v ne-zrovna decentních šatech a extravagantním zjevem, nelekejte se - žádné divoké dvojče nemám. Se střevíci na tom však tak skromně nejsem (což si díky menšího vzrůstu mohu dovolit) - nosím nejčastěji boty na vysokém podpatku od osmi centimetrů výš. Jelikož mám velmi husté a dlouhé vlasy, snažím se s nimi pokaždé udělat něco nového a zajímavého. Jednou to jsou kudrlny, jindy zase mé typicky rovné vlasy, zastřihnuté vlasy a tak dále. Ovšem potrpím si na své přírodní barvě.

Svou povahu bych mohla označit jako za nepředvídatelnou. Nejsem sice žádný darebák, ale pokaždé, když se někdo myslí že se zachovám takto, většinou je to právě naopak. A je v podstatě jedno v jaké je to situaci. Mám velmi ráda zábavu, tudíž se často směju a rozdávám úsměvy všude okolo, klidně i na lidé, které nemám ráda. Jsem zastáncem toho, že nenávist nikdy nikam nevedla, aspoň ne k dobrým věcem, a proto se snažím se této zrádné emoci předejít. Ne vždy musíte mít rádi každého kolem sebe a proto i já mám pár takových, které ráda nemám, avšak žádnou zášť vůči nikomu nechovám. Jsem vyrovnaný, veselý člověk, který si dokáže najít pozitivní stránku ve všem.


Jsem jediným potomkem italského krále Filippa Del Rosaria a tudíž jedinou dědičkou italského království. Má zesnulá matka - Sophia Del Rosario nás opustila když mi bylo pouhých osm let. V paláci jsme však s otcem nežili jen sami dva. Společnost nám dělali a otci doposud dělají moje tety - Monica a Laura, která se spíše ke mě vždy chovaly jako takové mé starší sestry. To ony mi ukázaly a naučily vše, co umím a znám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama