Adele Mary Nott

18. září 2016 v 22:22 | Tassia Boyle
JMÉNO: Adele Mary Nott
PŮVOD: Kalifornie, San Diego
DATUM NAROZENÍ: 10.1. 2017


Adele je 165 centimetrová, šedesáti kilová dívka, která miluje černou, bílou, modrou a spoustu jiných barev. Na sobě však nosí snad jen černou a bílou. Šaty moc nemusí, ale proč by to pro teď neudělala. Nejraději nosí dlouhé kalhoty, svetry a trička s dlouhými rukávy. Když je teplo, nosí krátké sukně a trika s krátkými rukávy, nebo také krátké šaty. Krátké topy a kraťasa také má ráda. V zimě neodolá vysokým kozačkám a dlouhým, jednobarevným a teplým kabátům. Co se stylu týče, tak nemá žádný přímo. Když se jí líbí tričko s jednorožcem, vezme si ho. Když se jí líbí černé zvonáče, vezme si je. Zkrátka jí nevadí experimentovat. S vlasy si hlavou neláme, většinou je má ve slušivém drdolu, či v prostém copu. Po těle má hned několik pih. Jizvy žádné, znaménko krásy také ne.
Mary je upřímná, občas až velmi upřímná dívka, která dokáže naštvat. Je bouřlivá, občas zlá dívka. Avšak i bouřlivá dívka dokáže svým úžasným smyslem pro humor velmi pobavit. Je i milá, hodná. Spousta lidí by o ní řekla spousta krásných slov, třeba že je přátelská, krásná, dobromyslná, sebevědomá žena a tak dále. Má ráda, když jí lidi pomlouvají za zádama. Dozví se toho o sobě hodně, co sama neví. Třeba že má tetování, obarvené vlasy, že byla na liposukci, nebo že přes noc není tak hodná jak si všichni myslí. To všechno jsou však jen pomluvy. Přátelé Adele Mary ví, že upřednostňuje své druhé jméno, tedy Mary.

Adele Mary vlastní celou rodinu. Má matku Lenu (49 let), která je královnou. Lena je asi 170 cm vysoká žena, která není nijak výrazná. Je trochu při těle, ale to se dá lehce přehlédnout, díky jejímu krásnému obličeji, smyslu pro humor a šarmu. Její celé jméno je Lena Eve Nott, za svobodna Green. Lenina drahá polovička a také otec Adele se jmenuje Henry Jack Nott (50 let). Představuji vám člověka, který se zabývá tím, být dobrým králem a otcem pro své děti. Henry je plus mínus 175 cm vysoký člověk, který je velmi moudrý, vtipný a trochu nadutý. Mary má dva sourozence. Staršího bratra Jacka, který je nejvyšší z rodiny (180 cm) a z dětí nejstarší- 25 let. Jack je moudrý člověk, který je hubený a na škole studoval. Teď se stará o svou manželku Kate (27), s kterou vlastní krásné měsíční miminko. Mladší sestra Alicia (8 let) je hubená dívka, která se učí na základní škole. Má 150 cm a je na svůj věk docela vysoká. Zde není moc co na povídání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama