Září 2016

Max Rallis

29. září 2016 v 15:33 | Tassia Boyle
JMÉNO: Max Rallis
PŮVOD: Řecko
DATUM NAROZENÍ: 5. 5. 2014

Max nejraději nosí tmavá saka a celkově má radši tmavé oblečení. Ze světlých obleků by si vybral bílou maximálně, moc nemusí světlě barvy. Chodí oblíkaný tak jak se sluší a patří nebo co se na danou akci hodí. S oblečením to vlastně nemá těžké, dají mu na výběr pár sak a princi, rozhodnutí je na vás. Max má zvláštní a krásné oči. Jako malý měl pihy ale ty mu postupem času zmizely a tudíž zůstala jemná čistá pleť. Svými tmavými vlasy a docela světlou pletí je velmi podobný své matce, která v mládí vypadala jako Sněhurka. Jediné co má po otcovi je barva očí a možná pár vlastností. Maxova sestra Carlyn vypadá úplně jako její matka, tedy jako Sněhurka. Cal ale není vůbec podobný matce, ten je spíš vzhledová kopie táty a babičky. Když Maxe člověk zahlédne, tak hned zaujme svým vzhledem a vzpřímený postojem. Může působit jako namyšlený ale jak se říká, nesuďte knihu podle obalu protože Max není namyšlený a nijak povýšený. Dívky o něj dost projevují zájem a on zase o ně ale většinou na randění nemá čas. Nenosí žádný amulet, řetízek, náramek nebo něco jiného. Většinou, když jsem nervózní tak mu pomáhá jeho rodina. Stojí poblíž něj, dost ho tím podporují a on pak má jistotu.
Max Rallis je spořádaný, slušný, trpělivý, učenlivý ale i spolehlivý muž. Je romantický a velmi pohledný. Není namyšlený ani nijak povýšený, zkrátka pohodář. Má trochu času na zábavu ale spíš se věnuje svým povinnostem a pomáhá rodičům a jako starší bratr radí i svým sourozencům. Jelikož je toho na něj někdy moc, tak vybouchne a jde se uklidnit někam, kde je sám ale nikdy si na nikoho nevylévá nervy, spíš je uzavřený a emoce nedává tak jasně najevo. Snaží de být upřímný ale někdy je to velmi těžké, složité a bolestivé. Nechce tím třeba někomu ublížit a tak když se to nehodí, tak mlčí. Ještě nikdy nebyl pořádně zamilovaný. Ve čtrnácti chodil s jednou o dva roky mladší princeznou a v sedmnácti s jednou dívkou ze města. Měl jí hodně rád ale vymlouval se sám sobě, že neví co to láska je. Měl jí hodně rád a ona jeho prý taky avšak to nebyla pravda. Chodila s ním jenom proto aby byla slavná a aby jí všichni záviděli. Což ho dost zklamalo a tak přestal hledat dívku snů a věnoval se jen a jen svým povinnostem. Je trochu tvrdohlavý a občas může působit chladně ale jinak je to opravdový pohodář. Rád tráví čas s rodinou a má rád procházky... Nemá rád když se mu někdo vnucuje, vnucuje mu svůj názor nebo celkově ho do něčeho nutí. Nesnáší lži a proto se hodně dlouho rozmýšlí, zda danému člověku odpustí nebo ne. Nemá rád takové ty rádoby zmalované princezničky, které musí mít na sobě vždy nejlepší model.

Max se narodil Narcis a Alexandrovi roku 2014. Byl to jedináček, tedy až do roku 2019, kdy se rodičům narodila dvojčata. Dcera Carlyn Rallis a syn Cal Rallis. Max měl vždy k rodičům dobrý vztah a respektoval je. Se sourozenci si často jako malý hrál ale čím byl starší, tím jejich vztah pominul. Max se učil královským povinnostem a etiketě, když si ještě dvojčata Carlyn a Cal hrála s hračkami. S rodiči se už pak jako skoro dospělý princ moc nevídal kvůli tomu, že měli hodně práce. Maximálně se s nimi viděl při snídani a pak až na večeři. Jakmile se začala povinnosti učit i dvojčata, tak s nimi jako starší bratr obnovil vztah a teď jsou si dost blízcí. Maxovi je teď 20 let, dvojčatům 15 let a tak už mají nějakou tu představu. Carlyn je spořádaná, učenlivá a ráda se vzdělává, taky by chtěla tak za dva roky nastoupit na stejnou školu jako Max. Cal je trochu jiný, rád se baví, povídá si s rodiči a nemá rád sezení u psacího stolu. Proto má rád procházky po zahradě a poznávání jeho rodné země, Řecka. Rodiče chtěji úplný opak. Aby Cal nastoupil na školu, stejně jako Max a víc se vzdělával a Carlyn aby zůstala v Řecku, popřípadně by ji chtěli provdat za nějakého prince z jiné země. Maxovi rodiče se teď více soustředí na dvojčata protože ví, že je Max spořádaný, ví jak se chovat. A ačkoliv se s ním vídají dvakrát za den, jsou na něj hrdí. Jeho rodiče jsou chápaví a stejně tak, jako Max respektuje je, tak i oni respektují jeho názor. Proto nikdy nevznikla žádná hádka.


Antonius Renner

29. září 2016 v 14:49 | Tassia Boyle
JMÉNO: Antonius Renner
PŮVOD: Rakousko
DATUM NAROZENÍ: 4. 1. 2016


Antonius měří průměrných 180 centimetrů. Jeho vlasy často trčí do všech stran a vypadá jako by si je vůbec nečesal. Věřte však, že se o to snažil. Jeho tvář je celá posetá pihami, které však v zimě blednou. Postavu má spíše hubenou, ale poslední dobou cvičí a začínají se mu rýsovat nějaké ty svaly. Většinou ho uvidíte v dlouhých kalhotech a košili. Má rád zelenou barvu a často se do ní obléká.
Antonius je typ člověka, kterého by jste si vzali sebou na pustý ostrov na ukrácení dlouhé chvíle. Je milý a vždy najdetéma na rozhovor. Může s vámi mluvit o všem od počasí po politické problémy států. Moc rád mluví. Dalo by se říct, že málokdy zavře pusu. Rád ale vyslechne i někoho jiného. Jenmálokdy je smutný. Pokud ho někdo urazí jen to přejde mávnutím ruky nebo ironickou poznámkou. Miluje sarkasmus a černý humor. Ví, že když mu život dá citróny má z nich udělat citronádu a tu chrstnout životu do tváře. Takový má přístp k životu. Hraje na housle a miluje zpěv. Také zbožňuje četbu.

Antonius vyrůstal v sirotčinci, kde si ho v jeho dvou letech všimli Maria a Kurt Rennerovi. Adoptovali si ho, protože se už delší dobu nemohli dočkat dítěte. Po několika letech k němu přibyla sestra Katrin, které je teď třináct let. Má ještě dva mladší sourozence- dvojčata Elisabeth a Alexander, kterým je pět let. Všechny děti jsou adoptované, protože královna nemůže mít z nějakého neznámého důvodu děti. Protože je jejich první dítě, má s rodiči skvělý vztah. Ví o tom, že je adoptovaný, ale nevadí mu to a tvrdí, že rodina se neomezuje krví a geny.


Killian Yates

29. září 2016 v 12:18 | Tassia Boyle
JMÉNO: Killian Yates
PŮVOD: Wales
DATUM NAROZENÍ: 3. 12. 2013Killian je vyššího vzrůstu, který činí metr osmdesát pět s pružnou a přesto pevnou postavou. I přestože to není žádný Hulk Hogan, má překvapivou sílu. Se svým tělem dokáže skoro až kaskadérské kousky. Jako dítě rád lezl po výškách, ale také z nich rád padal, proto v těle nemá kost, která by nebyla aspoň jednou zlomená. Jeho oči jsou modré jako obloha před bouří, což téměř naznačuje i jeho povahu. Jeho matka jej naučila se oblékat podle situace, tudíž je nepravděpodobné, že by si na vyučování vzal pyžamo nebo na maškarní pytel od brambor. Čas od času sebou nosí deštník, ve kterém má ukrytou malou, tenkou a přesto ostrou čepel. To není jediné, co se ukrývá pod pokličkou. Ve svém pokoji měl celý arzenál, ale do školy si vzal jen malou hrstku z toho. Diskrétnost je důležitá, zvlášť pro tohoto modrookého ďábla.
Killianova povaha je dosti složitá. Jako byste zkombinovali Courfeyraca z Bídníků a Elle Driver z Kill Bill. Je to osobnost, která má ráda extrémy. Své záliby má jako práci, o které by nikdo správně vědět neměl. V patnácti se na dlouhé dva roky zdáchl a když se vrátil byl o oko chudší, zato o zkušenosti bohatší. O zkušenosti, o kterých se rodičům nesvěřoval. Když si zrovna Killian nehraje na hodného synátora a právoplatného dědice malého Walesu, tak obstarává svou úlohu nájemného vrahouna. Občas si rád hvízdá, prozpěvuje, hází ironické poznámky a loví vnadné ženy. Je to prostě rebel!


Killianova rodina sčítá jen několik větví příbuzných, které viděl jen dvakrát, třikrát v životě a samozřejmě jeho nejbližší, tudíž otce, matku a tři bratry. On sám se narodil jako druhý nejstarší, dokud jeho staršího bratra nepostihla velmi podivná choroba v podobě zadušení polštářem. Kdo za tím mohl být? To se již nikdo nedozví. Ale díky té nešťastné nehodě se stal dědicem jejich malého království, na které skoro každý zapomíná. Jeho vztahy s rodinou jsou dost rozporuplné. Na oko se tváří, jak moc je miluje, přitom by je nejraději všechny viděl sedm sáhů pod zemí. Přijdou mu neskonale tupý a neschopný řádně vládnout jejich zemi. Dává jim za vinu to, že na Wales každý zapomíná. Jakmile on usedne na trůn, vše změní. Od základů.

Freja Josefine Larsen

28. září 2016 v 20:29 | Tassia Boyle
JMÉNO: Freja Josefine Larsen
PŮVOD: Dánsko
DATUM NAROZENÍ: 7. 4. 2015


Freja je typická představitelka dcery bohatých rodičů. Velmi pečuje o svůj vzhled a dává si záležet na tom, aby vždy vypadala upraveně. Ať už se chystá na nějaký ples či procházku po jejich zahradě, předchází tomu velké přípravy. Své hnědé vlasy zásadně nosí rozpuštěné a jemně navlněné, nebo hezky svázané ve volném drdolu. Co se týče líčení, miluje výrazné rty- nejlépe červené rtěnky. Maluje si obočí, používá řasenku a ráda si konturuje obličej. Celkově miluje experimentování v líčení a před zrcadlem dokáže sama sedět i dvě hodiny. Pokud se ale chystá na nějakou akci, pak se ráda svěří do rukou někoho zkušenějšího a zvolí jemnější líčení hodné budoucí panovkyně. Užívá si toho, že se může nechat hýčkat péčí svých poddaných. Miluje obrovské voňavé koupele, masáže, saunu, vířivky a vybírání šatů, to je teprve něco pro ní. Libuje si v nabíraných sukních, tylu, růžové, všechno by nejradši zdobila flitry a třpytivou látkou a to samé platí i u lodiček. V podstatě jí není možné potkat v kalhotech, krátké sukni či tílku. Nemá ráda přílišné odhalování se a ctí správnou etiku. Co se bot týče, miluje vysoké podpatky. K balerínám se odhodlává velmi dlouho a tenisky by na sebe v žádném případě nevzala. Je pyšná na svůj úsměv, pečuje o své zuby a snaží se působit mile a přátelsky. Je vysoká 174 centimetrů, má štíhlou postavu a její chůze je vždy klidná a vyrovnaná.
Miluje zájmy, které jsou naprosté klišé, ale v její rodině nezanedbatelné. Jízda na koni, hra na piano, výuka cizích jazyků nebo třeba malování. Ráda se rozvíjí a nedělá jí problém podřídit se tomu, co chtějí její rodiče. Celkově je nekonfliktní a své rodiče bezmezně miluje, má v nich respekt a také vzor. Má vlastnosti, které by měla mít každá správná princezna- je milá, hodná, vstřícná, spravedlivá a klidná. Co si ale budeme nalhávat, jakmile se vzdálí od svého domova a v jejím okolí se objeví někdo z jejích vrstevníků, tuto stránku překryje její alter ego a ona se jako lusknutím prstu změní. Je z ní celkem namyšlená, egoistická mrcha, která se nebojí udělat někomu ze života peklo. Samozřejmě tak, aby na to nikdo vyššího postavení nepřišel. Co se týče jejích slabých stránek, pak je to určitě důvěra v ostatní a přílišná žárlivost. Nedává to ale moc znát, protože si nerada pouští lidi k tělu. Raději se drží zpět a jen si s ostatními pohrává. Její největší plány do života? Užívat si luxusu, nechat se opečovávat a najít si manžela, který jí bude bezmezně milovat a zahrnovat dárky a láskou.

Donedávna si tato princeznička žila pouze v náručí své matky, jejíž jméno jí záviděla už odmala. Zenya byla jak skvělá vládkyně, tak i matka, poradkyně a kamarádka v jednom. Ráda s ní trávila svůj čas. Ačkoliv se k sobě chovaly trochu s odstupem, jak je správné pro takto postavené ženy, měla jí moc ráda a neuměla si představit, že by bez ní cokoliv zvládla. Samozřejmě ale na trůnu neseděla ona, nýbrž její manžel a Frejin otec Magnus Federik. Ačkoliv je občas příliš přísný a trochu nervák, má ho taktéž moc ráda a plně v něj důvěřuje. Nikdy mu neodporovala a možná to ulehčovalo jejich vztah. Jako jejich jediné dítě byla vždy rozmazlovaná a měla vše, co si umanula. V roce 2033 se ale rodičům narodila jejich druhá dcera Maya Sophia, čímž byla Freja odsunuta na druhou kolej- nebo se tak aspoň cítila. Proto se rozhodla ona i její rodiče pro nástup na tuto školu.

Leonhardt Von Bauer

28. září 2016 v 14:20 | Tassia Boyle
JMÉNO: Leonhardt Von Bauer
PŮVOD: Německo
DATUM NAROZENÍ: 24. 12. 2012

Výškově se nebezpečně blíží až metru devadesát, což ho v davu dělá těžko přehlédnutelným. Co se váhy týče, tělo má sice pevné, ale tak jako tak žádné výrazné stopy po vypracování nenajdete. Sem tam svou postavu udržuje plaváním, ale to je asi tak vše. Vždy vystupuje se vztyčenými rameny a nosem pyšně nahoře. Už jen podle toho můžeme usoudit, že o sebevědomí rozhodně nemá žádnou nouzi. Pokožku má na dotek chladnou, ale velice jemnou. Jeden by se až divil, že na něčem co by dost možná mohlo mít křehkost papíru nenajdete žádnou jizvu. Tělo mu nehyzdí sebemenší vada na "kráse". Co se oblečení týče, sotva najdete někoho, kdo si více potrpí na kvalitu. Nikdy by neoblékl nic, co by bylo z nekvalitního materiálu nebo snad co by neprošlo pod rukama těch nejlepších módních návrhářů světa. Stejně tak by nevyšel za práh svého pokoje dokud by nevěděl, že je perfektně upravený. Upravené vlasy, do hladka oholený, perfektně nažehlený a vybavený jemnou kolínskou. Přesně takový obrázek se Německu vybaví, když někdo vyřkne jeho jméno. Na míru šitá saka z nejkvalitnějších látek doplňuje o různé svetry a košile. Dále v jeho šatníku najdete různé druhy kalhot - od chinos po společenské. V botách má dost podobný výběr; mokasíny, oxfordy, lakovky, polobotky. Nejednou slyšel, že je co se odívání týče mnohem horší, než kdejaká žena. A upřímně? Ten názor se zas tolik nevzdaluje od pravdy. Miluje neutrální barvy a syté odstíny. Rozhodně ho nezahlédnete v křiklavě růžové nebo kanárkově žluté. Mezi jeho absolutní favority bychom mohli zařadit černou, šedou a námořnicky modrou. Doplňkům příliš neholduje, ale bez hodinek, pásku, klobouku a podobných nezbytností se člověk občas prostě neobejde.
Lidé o něm tvrdí, že je dokonalé ztělesnění všech německých stereotypů, které člověk zná. A vlastně taková tvrzení nejsou daleko od pravdy, spíše naopak. Svůj život má dobře naplánovaný a vždy promyslí každý drobný detail v případě, že ho to donese k vytouženému cíli. Rád má věci pod kontrolou a když ne, nevadí - disciplína, trpělivost a smysl pro realismus mu vždy pomohou k tomu, aby kontrolu dříve či později získal v případě, že už předtím nevymyslel plán B nebo případně plán C. Podědil užitečnou schopnost číst v lidech jako v otevřených knihách podle sebemenších detailů v jejich chování či výrazech. Tohle je pouze další pomůcka k tomu, aby dostal to, co chce. Jistě, je známý i tím, že na svých záležitostech dokáže těžce zapracovat, ale… konec konců i dostat určité lidi na ta správná místa dokáže být dost těžké a trocha manipulace rozhodně nikomu nezaškodí. Totiž, většinou. Řadí se mezi introverty, sic mu nedělá problém mluvit na celé davy po dobu hned několika minut ani navazovat nové kontakty. Ví, že kontakty jsou jedna z nejdůležitějších věcí a právě kontakty jsou také důvod, proč považuje tuto školu za užitečnou, ale na velké akce chodí spíše z povinnosti, než ze zvědavosti. Rád se zdržuje v přítomnosti několika lidí, které dobře zná, ale rozhodně je schopen začít konverzaci se zcela neznámou osobou. Začátek může být sice poněkud suchý, ale jestliže najdete společné téma, určitě z jednoho přejdete hned na několik. Někteří lidé ho označují za konzervativního suchara, kterým i v rámci mezí je. Nemá rád obyčejný klaunský humor a pokud se mu opravdu znelíbíte, dokonce Vás okomentuje nějakou příhodnou sarkastickou poznámkou, kterou nezapomene podat nadmíru arogantním tónem. Je těžké se mu opravdu dostat pod kůži; urážkám se pouze směje už jen z důvodu, že pokud Vás urazí zpět, nejspíš svou větu zabalí do sametového kabátku a bude tím pádem těžké oddělit část, kde končí lichotka a začíná urážka. Poznámky o tom, že nemá humor jsou jenom obyčejné fámy; rád se směje, ale vtipné mu příjde většinou to, co ostatní pobuřuje. Cynismus a černý humor si drží co nejblíže u těla to jde. Lidem málokdy důvěřuje na sto procent už z důvodu toho, že má zálibu ve tvoření zadních vrátek. Vždy zkoumá postranní úmysly i tam, kde nemají co dělat, takže si přátele hledá opravdu těžce. Má sice několik dobrých známých se kterými tráví čas, ale pravého přítele? Ne. Snad za to z velké části může i jeho povaha. Ohledně romantických vztahů, přicházíme na kámen úrazu. Co se píše ve všech pohádkách? Každý princ musí vyšplhat do věže pro svou princeznu i kdyby to mělo znamenat skolení draka, který ji ve věži vězní. Se šplháním nemá sebemenší problémy a s porážením draka také ne. Problém je tedy pouze ta princezna. Krásu ženy ocenit dokáže. Má rád, jak se dívky smějí, pohybují a často i jejich křivky, ale tím to začíná i končí. Právě tento fakt si opravdu nerad přiznává. V rodné zemi se o něm ví, že udržoval vztahy s mladými šlechtičnami všeho druhu a nejspíše jenom pověst pozorného milence ho štítí od narážek na to, že nemá zájem o ženské pohlaví. Vždy cítil, že je přitahován spíše stejným pohlavím a toto zjištění je něco, co ho snad každý den uvádí do depresí. Je nějaká hříčka přírody? Je nemocný? Ne, jistěže není nemocný. Homosexualita má do nemoci daleko, ale… opravdu to nejde jinak? Napříč tomu, že zkušenosti s mužským personálem svého domova již má a dokázal si tím potvrdit teorie o své orientaci, stále se snaží flirtovat a navazovat spojení se ženami. Nemůže konec konců dopustit aby něco, co považuje za zvrhlost nechalo vyhynout jeho rod. Tak či onak pokaždé když se schylovalo k zásnubám, vždy na poslední chvíli dokázal nevěstu poslat jiným směrem. Ženy jsou paradoxně zároveň jeho slabina. Ne že by ho nějaká dokázala svými vnadami vyvést z míry, ale při komunikaci s nimi bývá velice nesvůj. Co se zálib týče, miluje naučnou literaturu, cestování a dobře vychlazenou whisky. Je nadprůměrně inteligentní a má dobrý přehled o vladařích všech možných zemí. Cestování a tím pádem také sbírání vědomostí bylo přeci jen jeden z mnoha důvodů, proč se mu tak dlouho dařilo utíkat ze spárů manželství. Dalším důvodem k odložení manželství bylo otcovo nařízení, které mu nakázalo podstoupit armádní výcvik - je cvičený výcvikem pozemních jednotek, jenž dokončil jen taktak a to ještě dost možná za podpory zfalšovaných výsledků. Dále je cvičený jako armádní pilot. Vládne dokonalým orientačním smyslem a strategickým myšlením, takže pilotování zvládá na rozdíl od kontaktního boje tělo na tělo velice dobře. Přesto se vidí spíše jako mozek za celou válkou, než jako bojovník na bitevním poli. Armádním výcvikem pouze zabil pár let, vykroutil se ze dvou svateb a zavřel otci pusu.

Německo už si prošlo snad vším, čím si země může projít. Ať už je ale nesnášeno nebo ne, stále si zachovává řád a disciplínu, kterou se vždy pyšnilo, pyšní a pyšnit bude. Nic na tom nezměnil nynější královský pár a princ nemá sebemenší zájem o opak. Král Hansel Von Bauer vládne Německu… nuže říká se, že jeho ruka je víc, jak ocelová. Dřívější Německo přijímalo uprchlíky z cizích zemí a od té doby se štědrost země zcela změnila. Jistě, král stále spolupracuje s tím, kdo za to stojí, ale rozhodně udržuje stát mnohem rezervovanějším, než kdy byl. A stejnou rukou, kterou udržuje Německo pohromadě také vede svého syna vstříc svému místu. Leon s otcem vychází… nuže, vychází s ním. Mluví s ním jen tehdy když nezbytně musí a příjmá od něj všechny rady, které budou v životě užitečné. Otec ho dokonce přizvává na důležité rady, aby měl princ přehled o tom, jak se věci mají v "praxi". Právě on syna donutil k tomu, aby podstoupil armádní výcvik. A co že je ten hlavní nešvar, který jejich vztah narušuje? Ať Leon udělá cokoli, otec nikdy není spokojený. Ve svých dvaadvaceti stále není ženatý a právě taková zdrženlivost je jedna z hlavních věcí, proč se na něj otec dívá skrz prsty. Vychoval snad lempla neschopného mluvit se ženami? Vymře jeho rod po meči dřív, než stihl pořádně zapustit kořeny do monarchie? Zato jeho matka, královna Eva se k synovi staví docela jinak. Podobně jako její manžel syna vede k potřebné disciplíně a organizaci, no má s ním mnohem vřelejší vztah. Je její jediný syn a tak jej v rámci mezí náležitě rozmazluje. Ať už si synáček žádá šaty od nejlepších návrhářů nebo snad vzácné rukopisy, matka vše na požádání sežene.

Gunner "Granny" Vallace

28. září 2016 v 14:05 | Tassia Boyle
JMÉNO: Gunner "Granny" Vallace
PŮVOD: Švédsko
DATUM NAROZENÍ: 17. 9. 2015


Granny je přes metr sedmdesát měřící černovlasý princ s dokonale modrýma očima, která na první pohled upoutají i slepce. Jeho tělo není ani vyloženě stallonovské ani vyloženě koncentrákovské. Je tak akorát a nemíní na tom nic měnit. Cvičí, když se mu chce, jí, když se mu chce, takže občas je mírně při těle a občas se začne blížit aspoň tomu Stathamovi. Na prince se neobléká zrovna elegantně, nahází na sebe vždy, co se mu líbí a ne to, co se líbí ostatním. Je to prostě rebel!
Jak by se dal Granny popsat? Je to mírně psycho, nezkrotné psycho, které trpí kleptománií ohledně velkých věcí a když se mu někdo zalíbí, je schopný ho stalkovat celé dny i noci. Dokáže být milý a hodný, ale když jej někdo nasere, tak nezná přítele. Jeho záliby není zrovna nejlepší vytahovat na veřejnost. Zaručeně by to pošpinilo jméno jeho rodiny, ale musíme si přiznat, že skoro celou svou osobnost podědil po svém otci. Dokáže být nehorázně neodbytný, až vtíravý, že by se to mnohem nemuselo líbit. Vlastně by se to nemuselo líbit nikomu. Je to zarputilý fanoušek Tarantino a všech filmů, na které kdy tento mistr šáhl. Dále je nehorázný blázen do starých akčních hvězd. Občas se chová jako husita a jen tak z hecu pálí knihy. Špatné knihy. Ty dobré bere na milost. To je celá jeho láska ke čtení. Nanejvýš si dokáže přečíst výsledky dostihů. Jeho záliba se nachází na dně láhve a v několika druzích drog. Jeden den vidí létající vidle, co mu vyprávějí o konci světa, druhý den vám dokáže básnit o tom, jak hamburgery vidí do budoucnosti. Není to lehká osobnost a těžko se s ním vychází, i když o sobě tvrdí, jak je to přátelská a milá povaha. Ale když už ho dokážete pobrat i se všemi jeho nedostatky, tak ... jste zřejmě větší magor než on.

Gunnerova rodina není přiliš velká. Skýtá pouze otce Thadeuse, matku Juliet a mladší sestru. Jak je již zmíněno, jako na nejstaršího syna na něj matka kladla ohromné nároky. Jeho otec byl o dost mírnější. Nikdy nebyl z kralování vyloženě nadšený, ale zdědil tento post po svém otci a tudíž musel vykonat svou povinnost, která nyní čeká i na Gunnera. Jelikož je Gunner stejně nezkrotká a mírně psychotická povaha jako jeho otec, nemá jej matka příliš v lásce a příčí se jí představa, že by měla království přenechat v jeho rukou. Mnohokrát se to snažila svému muži vymluvit, naznačovala mu, jak by bylo lepší, kdyby Gunner prostě jednoho dne zmizel a jeho povinnost by připadla na mladšího sourozence. Ale otec jej měl svým způsobem rád, tudíž svou ženu vždy poslal do míst, kde slunce nesvítí. Jejich manželství bylo svým způsobem i dost "italské". Zaručeně jejich vztah nevznikl z lásky, pouze z povinnosti. A to Freya očekává i od svého syna, když už se jej nemůže potajmu zbavit.

Myriam Elinor Vallace

28. září 2016 v 13:49 | Tassia Boyle
JMÉNO: Myriam Elinor Vallace
PŮVOD: Švédsko
DATUM NAROZENÍ: 24. 12. 2016

Myriam se i se svými 175ti centimetry dokáže výborně ztratit v davu. Mnohdy se snaží vyvarovat se podpatkům, které ji dělají ještě vyšší, proto ji většinou můžete vidět v balerínkách na nizoučkém vyvýšení. Co se vzhledu týče, svoji krásu nekompromisně zdědila po své matce, ačkoliv podobná jí je jen ve tvaru úst a způsobu, jakým vás dokáže uhranout. Má podlouhlý oválnýobličej, který lemují velmi dobře živené dlouhé, hnědé vlasy, které má po většinu času ve složitém princeznovském účesu. Co se týče oblečení, většinou se snaží obejít tradice a tak často nosí nevyhovující šaty. Ráda se vyžívá v dostupnosti drahých značek a téměř nikdy byste ji nezahlédli v něčem, co je pod její úroveň. V zimě to jsou teplé úplety, v létě krásné hedvábné šaty. Ráda si poroučí, co bude nosit a její největší vášní jsou šperky.
Na první pohled se může zdát jako nevychovaný rozpustilý puberťák, který v sobě nemá ani špetku tolerance či spolehlivosti, na druhý však zjistíte, že vše ráda přehání a nechává ostatní na omylu. Jen pár lidí znají, jaká doopravdy je. Dokáže být chladná, upřímná a velmi věrohodná. Nerada tráví svůj volný čas mezi lidmi, většinou píše své denní postřehy. Co se jejích talentů týče, Myriam není žádná perfektní princeznička, sice ovládá opravdu hodně jazyků, učí se historii královských rodů, ale neumí zpívat, natož kreslit. Hraje pouze na housle, což je jediný z mnoha požadovaných nástrojů, raději se však věnuje psaní satirických povídek o své rodině či o zahraničních králech. Vyžívá se ve vtipkování a pokud má špatnou náladu, dokáže být hodně výbušná. Nerada navazuje vztah s novými lidmi, ale nedalo by se přímo říct, že je asociální. Je spíše nedůvěřivá a veřejnosti se ukazuje pouze při výjimečných příležitostech. Trpí častými nenadálými úzkostmi a záchvaty paniky, o kterých nikdo jiný neví.

Myriam žije ve zbohatlé rodině, o tom není pochyb. Rodiče nikdy neměli moc času se jí věnovat, královna Juliet a král Thadeus vždy byli zaneprázdnění vladařením, plánováním plesů a zaobstaráváním vzdělání své jediné dceři. Od svého staršího bratra se liší v mnoha věcech, nemusí se zúčastňovat žádných přednášek o správném vládnutí, není zahořklá a panovačná a svoji pozici bere jako takový milý bonus. Co se zbytku její rodiny týče, jako malá spoustu času trávila s babičkou, tehdy již princeznou Nayou, která ji naučila spoustě užitečných věcí i perfektním znalostem dívkám nevhodných činností, jako je například sebeobrana a střílení z kuše. Myriam se nepodobá žádnému ze svých rodičů, je spontánní, často dělá problémy a když nemusí, nechová se jako princezna. Královna Juliet je chladná žena s vybraným vkusem, přísnou povahou a netoleruje nedokonalost, oproti tomu král Thadeus je energický a ke své dceři většinou přívětivý.

Alexander Naouri

25. září 2016 v 22:55 | Tassia Boyle
JMÉNO: Alexander Naouri
PŮVOD: Ruská federace
DATUM NAROZENÍ: 22. 2. 2015

Má výška nepřesahuje 170 cm. Moje matka vždy dbala na to, abych se oblékal jak se na prince a budoucího krále sluší a patří, abych vždy byl jako ze škatulky. Tedy řádně upravený, oblečený a měl skvělé vystupování. Proto mezi moje nejčastější oblečení patří černý oblek, kde na prsou od saka nosím odznak ze zlata, na kterém je vyobrazena ruská orlice a také sněhově bílá čistá košile, což čas od času doplním i kravatou. Při bližším zkoumáním mého obličeje je možno si povšimnout malé jizvy nad pravým obočím kterou jsem získal při pře s bratrem.
Jsem tvrdohlavý, ješitný, umíněný člověk, který často taktizuje a vždy jde za svým cílem i přes mrtvoly, ale stejně tak jsem přátelský, nebojím se uznat svojí chybu a jsem zcela odevzdaný své rodině, které se snažím dělat čest. Ačkoliv jsem přátelský člověk, co si rád povykládá s každým, tak si nikoho plně ke svému tělu krom svojí rodiny nepustím. Stejně jako ostatní lidé na světě mám i já řadu povinností a koníčků. Mezi mé přední povinností patří studium etikety, historie a šerm, na kterém si zakládá náš otec. Mezi mé koníčky patří četba, poslech vážné hudby s dobrou knihou a určitě povídání si s přáteli.


Moje rodina má už aristokratické kořeny z dob Ruského Impéria, což je podloženo v historických záznamech. Rodina je opravu velká, těžko by se člověk dopočítal bratranců a sestřenic, které mám. Proto půlku části své rodiny vůbec neznám a další půlku části rodiny neznám tak dobře, jak bych rád. Můj nejbližší rodinný kruh tvoří otec-král Alexander, který původem pochází z Moskvy, matka-královna Sonia narozená ve městě Irkutsk, poté mojí mladší sourozenci, Dimitri a sestry Diana a Alisa. Hlavou naší rodiny samozřejmě otec, který má vždy poslední slovo a jeho rozhodnutí je to konečné rozhodnutí. Otec si je dobře vědom že pokud chce mít musí hodně zbrojit a vládnout želenou rukou, stejně tak že musí být laskav ke všem, co si to zaslouží. Naše rodina patří mezi nejbohatší na světě díky surovinám, které nám Naše země nabízí. Mezi tyto hlavní komodity patří ropa, zemní plyn, barevné kovy, uran a mnoho dalšího. Mezi další odvětví našeho bohatství patří zbrojní průmysl, chemické závody a automobilový průmysl především značky vozů Kamaz.


Bonny Lowenna Hemilton

25. září 2016 v 16:51 | Tassia Boyle
JMÉNO: Bonny Lowenna Hemilton
PŮVOD: Skotsko
DATUM NAROZENÍ: 18. 2. 2015

Všichni mi tvrdí,že vypadám na mnohem starší než ve skutečnosti jsem. Nevím čím to je,možná mým stylem oblékání. Potrpím si totiž na eleganci a o módu se velmi zajímám. Mé oblíbené značky jsou Versace a Dior,což je styl velmi luxsusní. Avšak nikdy neodolám svým šedým teplákum a teniskám. Co se týče barev, nejsem moc vybíravá.Nejvíc mě však zaujala namořnická modř. Své vlasy nosívám spíše rozpušťené jelikož z nějakého důvodu nemám ráda své uši.Jedno z mých tajesmtví je, že nosím kontaktní čočky.Ve svých brýlích totiž vypadám jako mimozemšťan.Většina lidí mi říká spíše mým druhým jmeném, Lowenna. A to nejspíš proto, že význam tohodle jména je ,,rozradostněná". Podle všech je to totiž velmi trefné. Možná je to pravda, jsem totiž schopná radovat se z maličkostí.
Velkou radost mi děla když mohu pomáhat jiným lidem. Kdybych mohla zachránila bych všechny, jenže nejsem naivní a vím, že to není možné. Miluji zpěv a už od svých devítí let hraji na klavír. Je to asi další věc co mám po svém tátovi. Neodolám ničemu co má v sobě nádech umění a hudby. Dalo se by se vlastně řici, že hudba je moje nejlepší kamarádka. V mém postavení je totiž velmi těžké najít opravdové přátele. Další mou zálibou jsou knihy a především straší literatura. Velmi dobře my jde také plavání, ale abych pravdu řekla vůbec mě nebaví.Jenže jsem princezna a nějaký sport bych umět měla. Když jsem byla menší vyhrála jsem cenu za nejrychlejší plavkyni. Mým snem však bylo jít na soutěž zpěvu a vyhrát možnost nahrát vlastní píseň. Jediný komu se tahla přiložitost libila jsem byla já a můj skvělý otec. Nyní se tedy zpěvu jenom věnuji a snažím se nerozčílit svou matku.

Má rodina je velmi rozrostlá.Snad vám tedy nebude vadit ,že představím jen své rodiče a o několik let mladšího brášku Eda,který se také chystá nastoupit na tuhle školu.Máma se jmenuje Beth a je to velmi urozná žena.Potkala mého tátu na jedné menší akcy,která se konala na našem zámku.Otec tenkrát nebyl nic,než jen pouhopouhý kapelník.Proto byla pro oba dva tahle situace velmi těžká.Nakonec spory s pravidly a matčinou rodinou zvládli a z jejich velké lásky jsem se narodila já. Bonny Lowenna Hemilton. Po dalších dvou letech přišel na svět můj zrzavý bratr Edward.Tenhle kluk je úplný opak mě,což mezi námi vyvoláva neustále hádky a pošťuchování. Na veřejnosti se však krotíme a vypadáme jako surozenci co se z celého srdce milují.


Charlie Natalee Loope

25. září 2016 v 15:42 | Tassia Boyle
JMÉNO: Charlie Natalee Loope
PŮVOD: Virginie
DATUM NAROZENÍ: 5. 5. 2015

Charlie nosí oblečení různých barev, i když je už pár let zamilovaná do své zbírky krémových šatů. Doma jí učili nosit jenom šaty, takže by sme u ní ve skříni našly jak ve stylu mořské panny, tak i honosné s obrovskou sukní. Obvykle nosí menší výstřihy. Nerada nosí náušnice a náhrdelníky, ty jí přijdou až moc přeplácané, v kombinaci krásných šatů. Ty jí k životu stačí, protože se celý život řídí heslem - v jednoduchosti je krása.

Charlie je trošku rozmazlená, kvůli přehnané péči svých rodičů. Ten, kdo jí pozná blíže, zjistí, že je nesobecká a pořádně tvrdohlavá. Na druhou stranu pěkně výbušná a malinko přehnaně starostlivá. To, co jejímu okolí vadí nejvíc, je agresivita, které propukne, vždy, když se k Charlie přiblíží nějaký muž (krom jej rodiny).


Charliina rodina se skládá z patnáctileté mladší sestry Kris, které to jako princezně jde od ruky, bratra Lukeye, jemuž je pět let s ročních dvojčat Sama a Lii. Její rodiče jsou královna Theressa a král Andrew. Kris by byla výborná královna, protože se chová jako opravdová dáma, je laskavá a trochu dětinská. Luke je samozřejmě ještě malý kluk, který si radši hraje, než zkouší královskou korunu. Andrew je laskavý a moudrý, ani se pořádně neumí naštvat. Podobně je na tom i královna Theressa, která ví, co je pro její děti dobré. Občas je jen trochu výbušná a obvykle tvrdohlavá.